Piłkarskie konfetti

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: Templar » 10 cze 2012, 20:21

Kolega z pracy, z którym siedzę biurko w biurko, miał niesamowitego farta:

http://www.tvn24.pl/najszczesliwszy-kib ... 187,s.html

Lucky bastard! :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: Styropian » 11 cze 2012, 10:05

Grupa B

Holandia - Dania 0:1 (0:1)
Solidna postawa Duńczyków wystarczyła na walącą głową w mur Holandię i jednocześnie na I niespodziankę turnieju. Choć patrząc na wyniki Danii w eliminacjach o żadnej niespodziance nie można mówić. Solidna drużyna, która razem z Niemcami może wyjść z grupy.

Niemcy - Portugalia 1:0 (0:0)
Faworyci mistrzostw po niezłym meczu wygrywają z niespełnioną nadzieją wszystkich turniejów ;) Świetna postawa Hummels'a w obronie i Neuer w bramce. Swoją drogą wszyscy "neutralizowani" Niemcy nie śpiewali hymnu ;) (okej może sobie nucili w głowie, ale "rdzenni" śpiewali go dumnie). Portugalia nigdy mi się nie podobała więc brzydko mówiąc leję na nich ;)

Grupa C

Hiszpania - Włochy 1:1 (0:0)
Zaskoczony jestem poziomem gry Włochów. po tych wszystkich skandalach i problemach zaprezetnowali się dobrze i mogą namieszać. Wszystko będzie zależało od meczu z Chorwatami. A Hiszpania bez swych strzelb na siłę chciała wejść z balikiem do bramki. Tak jak to ostatnio Barcelona czyniła ;) Dla mnie powinien grać Llorente, bo Torres to musi mieć chyba 100 szans by coś ustrzelić. Więc jak już ryzykować to lepiej z baskiem w składzie :)

Irlandia - Chorwacja 1:3 (1:3)
Chorwacji w miarę łatwo pokonali Irlandczyków. Po golu na 1:1 myslałem, że Irlandczycy pocisną bardziej. A było odwrotnie i świetnie przygotowanie Chorwacji zasłużenie wygrali. W Irlandii brak dobrego snajpera, a Shane Long który 2 lata temu podobał mi się w Reading nie oddał chyba ani jednego strzału (wszedł około 75 minuty).

A już dziś:

Grupa D

18:00 | Francja - Anglia
Po tragicznych MŚ w RPA Francja ma okazję powrócić na właściwe dla siebie tory. Tym bardziej, że grają z Anglikami, którzy nie mają najmocniejszego składu. No ale często jest tak, że jak się na kogoś nie stawia to ten "zaskakuje". Anglicy od dawnych czasów mają wreszcie kogoś pewnego między słupkami (Joe Hart);)

20:45 | Ukraina - Szwecja
W ostatnich meczach Ukraina wypadała słabo, Szwecja ciut lepiej. Remis? ;)

Ps. Reprezentacja za czasów Beenhakkera dobrze grała tylko w eliminacjach Euro 2008. Później to już była równa pochyła. No ale niestety w prawie 40 milionowym kraju za sukces uznaje się awans do turnieju. Po kiego wychodzić w mistrzostwach gdzieś dalej niż poza grupę ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: seismic » 11 cze 2012, 10:16

Niemcy - Portugalia 1:0 (0:0)
Hiszpania - Włochy 1:1 (0:0)
Jak dotąd najciekawsze mecze wg mnie (poza PL-GRE :wink: ).

Dziś obstawiam na Francję. Mimo że lubię kilka zespołów z premiership a francuzów w ogóle nie oglądam to skład Anglików jest wg mnie bardziej niedotarty, trochę zmieszany. Dlatego obstawiam Francję.

Co do drugiego meczu obstawiałbym szwedów, ale że odbywa się u gospodarzy to daje na remis.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: damon » 12 cze 2012, 00:00

Szewczenko "maladiec"!

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: Tribo oulus » 12 cze 2012, 10:39

a nawet gieroj 8)

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: seismic » 12 cze 2012, 10:54

Druga bramka dla Ukrainy wymierzona co do centymetra. Piłka idealnie wpasowała się między piłkarza Szwecji a słupek. Bramkarz Szwecji liczył na obrońcę, ale bez niego sama interwencja bramkarza za bardzo też by tu nie pomogła. Szybka akcja, szybka bramka.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: seismic » 12 cze 2012, 12:44

Skład Polski zostaje na Rosję ten sam z wyjątkiem Rybusa który zostanie zastąpiony Dudką.
:arrow: http://euro.wp.pl/wid,14564627,wiadomos ... &_ticrsn=5


Co sądzicie na temat Obraniaka? Kiedyś wydawało mi się że posiada spory potencjał ale jakoś nienajlepiej wychodzi mu w praktyce.

Liczę że z asystą Piszczka uda się dziś coś trafić.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: damon » 12 cze 2012, 14:50

seismic pisze:Druga bramka dla Ukrainy wymierzona co do centymetra. Piłka idealnie wpasowała się między piłkarza Szwecji a słupek. Bramkarz Szwecji liczył na obrońcę, ale bez niego sama interwencja bramkarza za bardzo też by tu nie pomogła. Szybka akcja, szybka bramka.
Obronca dal ciala moim skromnym zdaniem, ze sie ruszyl heh i pytaniem pewnie bez odpowiedzi zostanie "czy Szewczenko ma s.u.f.miarke w oku czy tez w chuj szczescia?" ;)

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: Templar » 16 cze 2012, 12:21

Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Zielono_Mi
Elite User
Posty: 222
Rejestracja: 19 lis 2003, 23:50
Lokalizacja: Czerwieńsk / Zielona Góra
Kontaktowanie:

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: Zielono_Mi » 16 cze 2012, 22:47

Trudno stało się nie wyszliśmy z grupy :( ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło Czesi do boju wygrajcie ten turniej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: *JetMan* » 16 cze 2012, 23:58

dokladnie.. czuje tak samo. Zjebalismy, byly szanse - itd. na Smudzie zaraz zawisnie krajowa burza itd. ;) Ale zycze Czechom jak najlepiej. Powinni rozp. ten system w pyl :) Jak nie my, to oni ;D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: Astral » 17 cze 2012, 09:38

Ja stawiam na Niemców, oby rozniesli pepików i reszte w pył. A jak nie oni to Anglicy :D
A co gry "naszych" to żenada. To euro to jedna wielka pomyłka. Pospolita kopanina liznęła wielkiego futbolu i znów tylko na liznieciu sie skonczyło.
Gospodarz euro najgorsza druzyną turnieju. Jaki wstyd, jaki wstyd :x
W 3 meczach strzelić zaledwie 2 bramki ehhh :|
A co bedzie po euro ? Ano przykład, z punktu widzenia zwykłego czlowieka. Czynsze w okolicach centrum np ul .Żurawia idą od 1 wrzesnia w górce o 200-300%. Efekt ? Ludzie pozamykaja interesye bo nie bede sie one im oplacały, min mój ojciec który prowadzi tam sklep od 35 lat zwija sie przez skurwysynkie ceny, które nie ma co ukrywać są spowodowane Euro :roll:

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 17 cze 2012, 10:47

podniesione czynsze nie sa wynikiem Euro tylko uchwal gmin w sprawie podwyzki podatku za nieruchomosci, ktore to podwyzki wprowadzane sa w calej Polsce.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2012, 12:21 przez ☼ DigiTrip ☼, łącznie zmieniany 2 razy.
misie niechce

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: Astral » 17 cze 2012, 11:32

DigiTrip ale nie tak drastyczne i olbrzymie podwyżki. Wiadomo o co chodzi i nie ma co mącić ze jest inaczej. Efekt euro jest taki ze Polska jest w dupe na setki milionów euro jak nie wiecej, a kto sie wzbogacił na tym ? Wiadomo, działacze i osoby zwiazane bezposrednio z nimi ale przede wszystko UEFA. Samo "Państwo" jako takie musi teraz to sobie odbić.
Zobaczycie co będzie sie działo $$ w najbliższych miesiącach jak juz cały ten europierdolnik sie skończy.
Rząd bedzie mydlił oczy ze to ze tamto, ale wiekszosc podwyzek które niedlugo nastapią bedzie efektem tego ile Polska utopiła w euro. Trzeba na to spojrzec z dystansu.

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: seismic » 17 cze 2012, 12:25

Pierwsza połowa jeszcze dobra była tak jak wcześniej z grekami, a potem to nawet zmiany nic nie wniosły. Nie wiem co Smuda widzi w Grosickim, dałbym wolskiego już.

Tak trumatycznie to się skończyło bo nawet remis by był pocieszeniem.

Z tego euro lepiej o tyle, że przegraliśmy z Czechami niż z Rosjanami. ;)
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: czerwony » 19 cze 2012, 13:22

Astral pisze: Rząd bedzie mydlił oczy ze to ze tamto, ale wiekszosc podwyzek które niedlugo nastapią bedzie efektem tego ile Polska utopiła w euro. Trzeba na to spojrzec z dystansu.
Na projekt euro poszło podobno ok 25 mld euro z tego 90 procent na inwestycje nie związane z piłką(autostrady,drogi szybkiego ruchu,obwodnice,dworce,lotniska,kolej transport miejski itp)

Tak więc to zostanie i to jest niepodważalnym sukcesem bo gdyby nie euro to pewnie 10 lat by trzeba by tyle zrobić.

Natomiast są 2 pytanie - oba powiązane z tym o czym piszesz.
Czy aby chłopaki nie przeinwestowały i nie będą musieli się odkuć poprzez różne dalsze cięcia i czy po euro będzie jakiekolwiek solidne tempo dalszej modernizacji kraju, bo wiadomo że sporo rzeczy jest rozgrzebanych bądź w ogóle nie zaczętych.


ps a co do kwestii piłkarskich - mam obawy co do meczu dzisiejszego ale mam też nadzieje że Angole dadzą radę :wink:
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: damon » 19 cze 2012, 15:00

Wstepnie obstawiam, ze Hiszpania popchnie Niemcow w finale ;)

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: seismic » 19 cze 2012, 16:23

Ja postawiłem na niemców przed rozpoczęciem mistrzostw.
Dzisiaj chciałbym raczej aby to Anglia przeszła. Drugi mecz mi obojętny.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: Psysutra » 23 cze 2012, 00:19

Na rozluźnienie cytacik z Basha...

<Krecik> W temacie EURO2012, dwa autentyczne cytaty z wczorajszej, wieczornej Mszy Świętej u krakowskich Dominikanów:
<Krecik> 1. "Módlmy się za Przemysława Tytonia aby podczas Mistrzostw nie puszczał bramek. Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie".
<Krecik> 2. "Ogłoszenia duszpasterskie - aktualny wynik meczu to 1:1".

ZDECHŁEM :lol:

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Piłkarskie konfetti

Post autor: seismic » 25 cze 2012, 10:11

Anglia Włochy 0:0 - w końcu mi wszedł ten wynik. Zasłużenie włochy wyszły. Na Hiszpanię 1:0 stawiałem ale cóż.

Hiszpania może wsunie jedną bramę Portugalii i się skończy. Natomiast
Włochy - Niemcy <- to będzie dopiero mecz!
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości