dla nowych userow

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
TraumaHead13
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2014, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: TraumaHead13 » 18 mar 2014, 17:39

fraxi pisze:
TraumaHead13 pisze: nie byłem na żadnej transowej imprezie
dużo nie straciłeś 8)
Duża część tej strony (forum) mówi o imprezach, koncertach, festiwalach... a Ty mi mówisz, że ja nic nie straciłem? ;)
Day Dreaming

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: fraxi » 18 mar 2014, 18:48

Przyznam szczerze, że wolałem chyba klimat imprez, na które chodziłem mając 17 lat w klubie wielkości sporej stodoły. Nora pełna pijanych i naćpanych ludzi, ale jednak zachowujących się dużo bardziej naturalnie niż to co zauważyłem na transach.

Jeśli lubisz przećpanych małolatów, ciągłe rozmowy o narkotykach, "ósmej gęstości" i oświeceniu dawkowanym w miligramach to rzeczywiście tracisz.

Trafiają się oczywiście ludzie, którzy są bardzo w porządku, ale to coraz mniejszy odsetek.

Może podobałoby mi się to bardziej gdybym miał 18 lat, ale mając 27 wolę po prostu patrzeć na to z boku


[czekam na hejt... :D ]

TraumaHead13
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2014, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: TraumaHead13 » 18 mar 2014, 20:18

Też wspaniale wspominam imprezy/ koncerty z okolic '00 - widzę że jesteśmy w podobnym wieku (ja 29). Ale przyznam, że zawsze uwielbiałem zaszyć się gdzieś daleko, np.: w Bieszczadach i słuchać na zmianę przyrody i muzyki. Ogólnie ciężko znoszę ludzi młodszych od siebie i ciekaw jestem jaka jest średnia wieku na tych imprezach i czy rzeczywiście jest to przeważnie młodzież... Ale wiesz co? Mimo wszystko nie zniechęciłeś mnie i sam ocenię, sam spróbuję, chociażby dlatego że zbyt wiele tutaj przeczytałem recenzji imprez krajowych i zagranicznych i zbyt wiele filmików na YT zobaczyłem. W tym roku planuję trochę podróżować, nie tylko po naszym kraju :)
Day Dreaming

mlody_duchem
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2014, 23:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: mlody_duchem » 18 mar 2014, 23:26

stary użytkowniku - miej odwagę pisać pod swoim starym nickiem :) - admin

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 19 mar 2014, 07:12

Fraxi, proszę Cię, nie pierdol farmazonów, bo da się z ludźmi pogadać o czymś innym niż ósme gęstości i ilości ćpania.

Albo powiedz na jakich to imprezach byłeś skoro nontoper gadasz że Ci się na nie chodzić nie chce heloł. ;)

Na palcach jednej ręki mogę policzyć ilość tego rodzaju rozmów w ciągu ośmiu (bodajże) lat.

Tak, mając lat 17 chodziłem już na biby transowe ;)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: *JetMan* » 19 mar 2014, 18:07

transowe czy psytransowe? ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 19 mar 2014, 23:42

Dla mnie trAnsy=psytransy, a cała reszta to trEnsy :P

Awatar użytkownika
emcusia
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2014, 02:25
Lokalizacja: Bydgoszcz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: emcusia » 20 mar 2014, 23:29

Psysutra zazdroszczę bo ja dopiero wsiąkam w ten klimat. Ale za to coraz bardziej

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 21 mar 2014, 00:26

No ja z kolei zazdroszczę ludziom, którzy byli 10 lat temu w moim wieku i już nakurwiali aktywnie np. na Moondallę czy Hallamigracje...

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Halluciluna » 05 maja 2014, 01:38

Mam podobnie, zazdroszczę ludziom, którzy byli na Ozorze, zanim wtąpnęła tam psiarnia. No i ogólnie, dużo się straciło, że się wcześniej psajtransów nie słuchało. ;)
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
Jamedris
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2014, 17:46
Lokalizacja: Łódź
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Jamedris » 11 maja 2014, 18:40

Nadeszła i moja chwila prawdy.

Na jednej z wcześniejszych stron tego tematu ktoś wspomniał o "Gamma Goblins". Zabawne, ale to właśnie m.in. od tego utworu wszystko się u mnie zaczęło. Dalej poszło już z górki.

Na imię mam Karolina, mieszkam w Łodzi. Fascynacja psytrancowymi klimatami trwa od... Hm, chyba nie było takiego jednego przełomowego momentu, za to było kilka utworów które wyraźnie mnie ukierunkowały.

Muzyka elektroniczna niemal od zawsze przewijała się "gdzieś tam w tle" mojego gustu, raz mniej, raz bardziej. Kilka miesięcy temu zaczęłam stopniowo zagłębiać się w goa i jakoś tak to wszystko ładnie się złożyło, że już od dłuższego czasu interesowałam się różnymi aspektami związanymi z kulturą Indii (głównie filozofią indyjską), więc kiedy odkryłam całą tą "mistyczną" otoczkę goa to poczułam się niczym w domu pomimo bycia muzycznym żółtodziobem. Tak w zasadzie to nadal nim jestem, ale powoli się uczę i poznaję twórczość coraz to kolejnych artystów. Bycie "nieobeznaną" ma swoje dobre strony - czeka na mnie jeszcze tyle wspaniałości do wysłuchania po raz pierwszy... ;)

Mam nadzieję, że równie dobrze zadomowię się tutaj...
Tak więc mówię wszystkim głośne "cześć".

Jeszcze nigdy nie miałam okazji być na żadnej imprezie w tych klimatach, ale tegoroczna Sadhana Open Air wygląda całkiem obiecująco i o ile nic nie stanie mi na przeszkodzie to pewnie się wybiorę.
O Ozorze póki co tylko marzę, ale pewnego dnia... :wink:
There is a cheer;
the gnomes have learned a new way to say 'hooray'.

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: dla nowych userow

Post autor: Templar » 11 maja 2014, 19:36

Witamy. :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Halluciluna » 13 maja 2014, 10:06

Cześć Jamedris, z tego co opisujesz wydajesz się zajebistą osobą, witam również na naszym forum. :wink:
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 13 maja 2014, 16:57

Witamy, witamy :)

zapewniam nową użytkowniczkę, że jak by się popytać stałych bywalców festiwali poleciliby znacznie lepsze niż Ozora (która jest obecnie raczej "brandem") :)

Awatar użytkownika
Jamedris
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2014, 17:46
Lokalizacja: Łódź
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Jamedris » 15 maja 2014, 18:13

Templar pisze:Witamy. :)
A dziękuję! :)
Halluciluna pisze:Cześć Jamedris, z tego co opisujesz wydajesz się zajebistą osobą, witam również na naszym forum. :wink:
Mogłabym odwdzięczyć się tym samym w kwestii "zajebistości", bo o ile się nie mylę to pobieżnie kojarzę Cię po nicku z pewnego innego forum, tym razem nie muzycznego. ;)
Psysutra pisze:Witamy, witamy :)

zapewniam nową użytkowniczkę, że jak by się popytać stałych bywalców festiwali poleciliby znacznie lepsze niż Ozora (która jest obecnie raczej "brandem") :)
Oj, nawet nie śmiem wątpić! Zgodzę się z tym, że Ozora pewnie i zmieniła się na przestrzeni lat, ale to właśnie ona była pierwszym psy-festiwalem o jakim usłyszałam i po obejrzeniu filmiku podesłanego przez znajomego coś we mnie "drgnęło". Nie wiem czy można mieć sentyment (czy też cokolwiek w tym rodzaju) do miejsca w którym nigdy się jeszcze nie było, no ale... ;)
There is a cheer;
the gnomes have learned a new way to say 'hooray'.

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Halluciluna » 16 maja 2014, 20:43

Jamedris pisze:pobieżnie kojarzę Cię po nicku z pewnego innego forum, tym razem nie muzycznego. ;)
hajperril :mrgreen:

A z tą Ozorą masz dokładnie jak ja, aż mnie zaszokowałaś bo miałam dokładnie to samo, wkręciłam się w kulturę psytrance przez nałogowe oglądanie filmików z Ozory. Wcześniej tylko trochę słuchałam tej muzy a jak zobaczyłam filmik, jak to słusznie ujęłaś, coś 'drgnęło'. :D
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Psysutra » 16 maja 2014, 22:38

U mnie najpierw była podjara Boomem, bo akurat ten fest widziałem pierwszy na filmie ;)

Ale to są, niestety, spędy ludzkie. Trochę osób mi mówiło że tam jest tłok do potęgi i to nie do końca jest fajne...

Z racji swojego dosyć "żywiołowego" tańca potrzebuję nieco placu na pląsy... :lol:

Awatar użytkownika
Shira
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2013, 16:54
Lokalizacja: Warszawa, Polska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Shira » 14 gru 2014, 16:45

Witam,

Chciałam powiedzieć "cześć". Konto mam już jakiś czas jednak zbytnio się nie udzielałam nie mając do tego odpowiedniej wiedzy :]. Muzyki goa/psy słucham od ok 10 lat z przerwami. W tym czasie krąźyłam róźnymi ścieżkami muzyki elektronicznej, aż w końcu ok 3 lata temu na dobre wróciłam do dźwięków psychodelicznych i póki co nigdzie się nie wybieram:)

Nie będę oryginalna gdyż moja przygoda z muzyką psychodeliczną rozpoczełą się klasykiem tj. utworem Hallucinogen- LSD.

Uwielbiam bardziej oldschoolowe dzwięki (<2000-2003 rok) jednak chętnie słucham nowych produkcji ciesząc się gdy uda się złapać jakąś perełke (Ostatnio bardzo lubuję E-Mantra - https://www.youtube.com/watch?v=ivElJlaWPig)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: DaRkMaGuS » 14 gru 2014, 19:30

Shira pisze:Witam,

Chciałam powiedzieć "cześć". Konto mam już jakiś czas jednak zbytnio się nie udzielałam nie mając do tego odpowiedniej wiedzy :]. Muzyki goa/psy słucham od ok 10 lat z przerwami. W tym czasie krąźyłam róźnymi ścieżkami muzyki elektronicznej, aż w końcu ok 3 lata temu na dobre wróciłam do dźwięków psychodelicznych i póki co nigdzie się nie wybieram:)

Nie będę oryginalna gdyż moja przygoda z muzyką psychodeliczną rozpoczełą się klasykiem tj. utworem Hallucinogen- LSD.

Uwielbiam bardziej oldschoolowe dzwięki (<2000-2003 rok) jednak chętnie słucham nowych produkcji ciesząc się gdy uda się złapać jakąś perełke (Ostatnio bardzo lubuję E-Mantra - https://www.youtube.com/watch?v=ivElJlaWPig)

Pozdrawiam :)
jak Ci na imię? (=
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
Shira
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2013, 16:54
Lokalizacja: Warszawa, Polska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dla nowych userow

Post autor: Shira » 14 gru 2014, 19:39

Magda :]

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości