Zmiana prędkości bez efektu ubocznego

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zmiana prędkości bez efektu ubocznego

Post autor: user_friendly » 01 gru 2014, 11:10

Siemanko
zna ktoś może program,który zmieni prędkość utworu nie powodując zniekształceń? Audacity,FL studio i VDJ testowałem i niestety utwór w mp3 ulega deformacji,raz lekkich raz mocniejszych.. Mój odtwarzacz mp3 Iriver s100 ma taką funkcję - zmieniam prędkość nawet pięciokrotnie a kawałek zachowuje czystość dźwięku,zero zniekształceń. Także wiem,że to możliwe.Z góry dzięki za pomoc

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zmiana prędkości bez efektu ubocznego

Post autor: Psysutra » 02 gru 2014, 08:32

Zależy, czy w górę, czy w dół i o ile- każda zmiana tonacji/tempa ścieżki wiąże się z tym, że jakieś dodatkowe artefakty w dźwięku się pojawią ;)

Awatar użytkownika
miraceti
Posty: 16
Rejestracja: 01 wrz 2013, 12:49
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zmiana prędkości bez efektu ubocznego

Post autor: miraceti » 04 gru 2014, 13:09

W Abletonie masz do wyboru kilka algorytmów z ustawieniami przy takiej operacji. Jakby co to pisz smialo :)
MAM OMAM

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości