Przytulna polana koteuków.

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Przytulna polana koteuków.

Post autor: user_friendly » 27 sie 2014, 19:49

Jako że forum mi się bardzo podoba i mam zamiar podziękować paru osobom za to że są, zakładam szczęśliwą polankę . Można tutaj kogoś pochwalić,podziękować,przybić piąteczkę. Każdy lubi miły ukłon w swoją stronę,nie ?

Ja dziękuje Psysutrze za to,że pochwalił się na czym robił muzykę i zainteresował swoją twórczością. Nie wiedziałbym co to jest MS-20,Polysix itp, a to bardzo ciekawe wtyczki i sprzęty.

I przybijam piąteczkę wszystkim,którzy tworzą działy "progres godny polecenia" i "nowe albumy" - otwarły mi się oczy na wiele pozycji.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Przytulna polana koteuków.

Post autor: Psysutra » 27 sie 2014, 22:10

Jak masz 5 tysi to możesz sobie kupić własnego pełnowymiarowego MS-20 do zmontowania :) Propsy ode mnie lecą do... Hm, wielu ludzi :)
Zresztą w podziękowaniach na płycie są wyszczególnieni :wink:

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Przytulna polana koteuków.

Post autor: Halluciluna » 09 gru 2014, 19:31

Może to wątek raczej na podziękowania a nie bardzo wiedziałam gdzie napisać, po prostu chciałam poinformować że nie będzie mnie na forum około miesiąca, żeby nie było i tymczasowo się pożegnać.
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Przytulna polana koteuków.

Post autor: DaRkMaGuS » 13 gru 2014, 13:34

Halluciluna pisze:Może to wątek raczej na podziękowania a nie bardzo wiedziałam gdzie napisać, po prostu chciałam poinformować że nie będzie mnie na forum około miesiąca, żeby nie było i tymczasowo się pożegnać.
wiesz co? jak mogł☺aś zostawić mnie samego ((=
na miesiąc czasu.! paranoja.. :evil:
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Przytulna polana koteuków.

Post autor: user_friendly » 13 gru 2014, 13:51

DaRkMaGuS pisze:wiesz co? jak mogł☺aś zostawić mnie samego ((=
na miesiąc czasu.! paranoja.. :evil:
Ja Cię nie zostawie ; **

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Przytulna polana koteuków.

Post autor: DaRkMaGuS » 13 gru 2014, 17:31

user_friendly pisze:
DaRkMaGuS pisze:wiesz co? jak mogł☺aś zostawić mnie samego ((=
na miesiąc czasu.! paranoja.. :evil:
Ja Cię nie zostawie ; **
super, tylko, ze Ty nie jesteś taki piękny i inteligenty , jak HalluCilunka :* byś znał jej prawdziwe oblicze, to byś z podziwu nie wyszedł do przyszłego wieku (=
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Przytulna polana koteuków.

Post autor: Halluciluna » 17 gru 2014, 10:26

Hejka, chciałam powiedzieć tylko, że ostatecznie z wami zostaję. Co do ewentualnego hejtu, od razu rozjaśniam, że w chwili pisania poprzedniego postu naprawdę myślałam, że nie będzie mnie przynajmniej miesiąc, tylko po prostu plany się zmieniły. Nie będę wchodzić w szczegóły.

A żeby nie robić offtopu to wrzucę parę podziękowań:
+ dla Darkmagusa za nasze ostatnie rozmówki :wink:
+ dla user_friendly za to, że po prostu jest na tym forum, udziela się na nim aktywnie, rozkręca je i nie pozwala mu umrzeć.
+ dla... niespodzianka: JetMana za... niespodzianka: za to, że jednego dnia pokłóciliśmy się o dragi jak najgorsi wrogowie, a następnego dnia napisał pod moją recką 'zajebista recenzja'. Szacunek za to, że potrafi pokłócić się z kimś, ale to nie waży na całości postrzegania tej drugiej osoby, puszcza tą kłótnię wolno i wiadomo, że jeszcze nie raz ze mną się zgodzi, nieraz nie. Nawet nie wiem jak to zawrzeć, chodzi o to, że pojedyncze spięcia nie ważą u niego na całości, a to naprawdę rzadka cecha u ludzi którą bardzo cenię. Przyznaję, sama niezbyt tak potrafię, dlatego +. :wink:

No i ostatni największy +++ dla Oliwii (nie udziela się już na tym forum, ale konto ma - więc chyba się liczy?) za to, że jest najwspanialszą osobą, jaką do tej pory poznałam, za jej charakter, światopogląd - w ogóle za całokształt.
DaRkMaGuS pisze:
super, tylko, ze Ty nie jesteś taki piękny i inteligenty , jak HalluCilunka :* byś znał jej prawdziwe oblicze, to byś z podziwu nie wyszedł do przyszłego wieku (=
Ha ha ha, podbiłeś mi samoocenę. :wink: A co do mojego prawdziwego oblicza to sam go jeszcze nie znasz. :roll:
W każdym razie podziękowała za komplement. :roll:
A może user_friendly też jest piękny, tfu, przystojny i inteligentny, co? Tzn. inteligentny jest na pewno, to już zdążyłam zauważyć po postach.

User, powiedz, jak masz na imię, bo mi się ciężko Twój nick pisze. :D
Psychedelia Always In My Heart

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości