EleX

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
EleX
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

EleX

Post autor: EleX » 27 wrz 2015, 19:49

Witam!
Od jakiegoś czasu bawię się w tworzenie psytrance'u. Tutaj znajdziecie dema tracków, nad którymi aktualnie pracuję:
http://www49.zippyshare.com/v/PnLIDAOb/file.html
http://www49.zippyshare.com/v/2V8JMV00/file.html
Proszę o ocenę i ewentualne wskazówki.

P.S.
Planuję w niedługim czasie zakupić konsolę. Jaki sprzęt byłby odpowiedni dla człowieka rozpoczynającego swoją przygodę z DJingiem psytransowym?

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: EleX

Post autor: *JetMan* » 27 wrz 2015, 22:52

no nawet nie takie zle. mix oczywiscie kuleje, ale tak jest zawsze na poczatku..

To pierwsze nie ma w ogole basu, ani kicka. wszystko plaskie. porozdzielaj kazda grupe instrumentow osobno (leady, kick, bas, f/x itd). wszystko musi miec osobny EQ.

aranzu sie nie czepiam bo to kwestia indywidualna ale ten numer gamma bardziej mi podszedl. wydaje sie bardziej spojny i z jakims pomyslem.

na czym to robisz?

poczytaj tutoriale, pelno tego jest na sieci czy YT. praktyka czyni mistrza and remember- it should be fun.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
EleX
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: EleX

Post autor: EleX » 27 wrz 2015, 23:32

Z pierwszym kawałkiem mam dość długo ten problem. Samego mnie denerwuje ten płaski bass, ale coś się wymyśli.

Generalnie Gamma Rays ma większy priorytet, jak i lepszy (nowszy) mix. Muszę go nareszcie skończyć, bo chwilę już się nad nim męczę.

Dzięki za opinię. No tak jak mówisz, im dłużej się siedzi nad nutkami, tym więcej człowiek się uczy.

Jeśli chodzi o program, to używam FL Studio 11.

A czy mógłbyś powiedzieć mi coś o sprzęcie na początek?

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: EleX

Post autor: *JetMan* » 28 wrz 2015, 17:39

jesli chodzi Ci o zabawe w DJke to inni niech sie wpisza, ja sie tym nie zajmuje. :wink:
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości