Jak naprawde jest na Boom festival

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pasiv
Posty: 5
Rejestracja: 03 lip 2014, 16:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jak naprawde jest na Boom festival

Post autor: Pasiv » 21 gru 2015, 17:09

Czesc, czy sa tutaj osoby ktore byly na boomie ? Ja mam dwie ozory za soba i po ostatniej wiem ze juz w to miejsce nie pojade. Ozora jest kompletnie nie przygotowana na duza liczbe ludzi. Dodatkowo w ciagu dnia jest tak gorąco ze nie da sie wytrzymac. W ciagu dnia muzyka przewaznie calkiem spoko ale w nocy to jest tylko smierc. Ludzie noca zamienia sie w trupy oraz zombie, muzyka jest tak popierdolona i negatywna ze nie da sie tego sluchac. W nocy caly czar ozory pryska a ja mialem wrazenie ze to jest miejsce kultu dla demonow.
Jak wyglada boom w kwestii kolejek, samopoczucia w ciagu dnia gdy jest slonce oraz jak wyglada noc jezeli chodzi o muzyke. Bardzo prosze o relacje kogos kto juz boom zaliczyl

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Jak naprawde jest na Boom festival

Post autor: *JetMan* » 22 gru 2015, 01:07

wiesz co jesli na Ozorze jest dla Ciebie za goraco to za dnia na BooM raczej nie wytrzymasz.

Pod wzgledem atmosfery BM powinien byc duzo lepszy.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
arm
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2009, 23:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jak naprawde jest na Boom festival

Post autor: arm » 17 sie 2016, 13:35

Muszę zdementować.

Ozora jest świetnie przygotowana na dużą liczbę ludzi. Po prostu dużo większy tłok jest w latach, w których nie ma Booma. W latach, w których jest, miejsca jest akurat - do tego Ozora cały czas się rozwija. Obecnie nawet kible są w miarę p rzewiewne i eko, jest pełno prysznicy, pełno scen.. Byłem w 2009, 2011 i w 2016, i nie ma porównania. Byłem też na Boomie w 2014 i Ozora obecnie chyba jest lepsza :)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Jak naprawde jest na Boom festival

Post autor: *JetMan* » 03 wrz 2016, 21:31

lepsza pod jakimi wzgledami? ;)

ilu bylo ludzi w tym roku?
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

eryk
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2019, 18:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jak naprawde jest na Boom festival

Post autor: eryk » 14 kwie 2019, 19:01

*JetMan* pisze:
22 gru 2015, 01:07
wiesz co jesli na Ozorze jest dla Ciebie za goraco to za dnia na BooM raczej nie wytrzymasz.

Pod wzgledem atmosfery BM powinien byc duzo lepszy.
POtwierdzam :D

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości