dla nowych userow

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

dla nowych userow

Post autor: Kodda » 26 cze 2005, 14:35

zawsze kiedy widzie nowego zarejestrowanego usera zastanawiam sie:
dlaczego dopiero teraz?
jak tu trafil?
co go zarazilo?
ile trwa jego podroz?
czy mieszka daleko?

i prosilbym nowych uzytkownikow o krotkie wprowadzenie i odpowiedz na powyzsze pytania. zrzuccie z siebie zbedna anonimowosc i przedstawcie sie. chcemy was poznac.

przy okazji nowi userzy macie juz gdzie wlepic swojego 1ego posta.

pozdrawiam
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Grinn
User
Posty: 37
Rejestracja: 09 cze 2005, 19:41
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Grinn » 26 cze 2005, 18:10

ok to juz bedzie ktorys z kolei moj post ale sie przedtawie. Mateusz lat 20 Tychy woj. śląskie. nie trafilem tutaj przypadkiem bo odwiedzalem ta strone juz duzo wczesniej ale tylko czasami jak sobie o niej przypomnialem, a zarejestrowalem sie na forum jak mialem problem odnosnie jednej plyty (chodzi o temat ''szukam iguany'') zaczalem cztac recenzje zajawilem sie ponownie muzyka trance bo juz kiedys sluchalem tej muzyki ale niewiele b nie mialem dostepu do plyt. rowniez pamietam czasy techno party. no to chyba tyle pozdrawiam forumowiczow wszystkich. :D

mscr
User
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2005, 09:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: mscr » 28 cze 2005, 22:51

Tez jestem Mateusz ;]. Mam 18 lat, jestem z Lubartowa [miasto kolo Lublina]. Trafilem tu przez wyszukiwarke. Wpisywalem bodajze "Infected Mushroom". PsyTrancu slucham bardzo krotko, wiec malo slyszalem. O tego rodzaju muzyce, a dokladniej o wykonawcach takich jak Hallucinogen, Infected Mushroom i Juno Reactor dowiedzialem sie z forum rockmetal [!].
And your personality fades away
Your features evaporate, your body decomposes
And your last thought is that you have become a noise
A thin, nameless noise among all the others
Howling in the empty dark room

Awatar użytkownika
Grinn
User
Posty: 37
Rejestracja: 09 cze 2005, 19:41
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Grinn » 29 cze 2005, 23:12

mscr pisze:O tego rodzaju muzyce, a dokladniej o wykonawcach takich jak Hallucinogen, Infected Mushroom i Juno Reactor dowiedzialem sie z forum rockmetal [!].

a co rok metal mialo do infected mushroom i juno reactor'a jesli mozna wiedziec?

mscr
User
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2005, 09:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: mscr » 30 cze 2005, 11:59

And your personality fades away
Your features evaporate, your body decomposes
And your last thought is that you have become a noise
A thin, nameless noise among all the others
Howling in the empty dark room

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 30 cze 2005, 12:10

akurat ze juno reactor jest znane w srod publiki metalowej to wiedzialem ale ze infetced to az sam sie zdziwilem... no i hallucinogen of kors :)

cytat ze stronki:
"halucinogen znam, ale jakoś nie przepadam - za dużo dyskoteki ;)))"
:lol: :lol: :lol:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

mscr
User
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2005, 09:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: mscr » 30 cze 2005, 15:03

Heheh noooo, ale za to:

autor kajfasz data 04.01.04 23:24

>za dużo dyskoteki ;)))

dobre dicho nie jest złe ;-)
And your personality fades away
Your features evaporate, your body decomposes
And your last thought is that you have become a noise
A thin, nameless noise among all the others
Howling in the empty dark room

Awatar użytkownika
Kryst
Elite User
Posty: 216
Rejestracja: 09 gru 2004, 02:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kryst » 30 cze 2005, 15:15

kodda pisze:akurat ze juno reactor jest znane w srod publiki metalowej to wiedzialem ale ze infetced to az sam sie zdziwilem...
Znane jest, ale "co do maszrumów - uczciwie ostrzegam, że to goście z izraela ;-)" ;)

mscr
User
Posty: 64
Rejestracja: 12 kwie 2005, 09:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: mscr » 30 cze 2005, 15:26

Hehe no panowie z rockmetal to zartownisie niezle :D
Co ciekawsze, malo ktory czuje sie tzw. "metalowcem" :D
And your personality fades away
Your features evaporate, your body decomposes
And your last thought is that you have become a noise
A thin, nameless noise among all the others
Howling in the empty dark room

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator » 26 lip 2005, 10:10

cytat z tego metalowego forum:
"...za to Bible Of Dreams to arcykurwadzieło ;)))
jeden z najważniejszych albumów nowobrzmieniowych ;)))
zupełnie nowe spojrzenie na temat rytmu ;)))"

popieram te slowa w 666%

co do metali i trance'u czy innej muzyki elektronicznej to na pierwszym techno w Tarnowie (1996r -chyba) byla mala grupka ludzi zafascynowanych muzyka elektroniczna (wsrod nich ja) a reszta to sami metale.
zabawa byla przednia
Ostatnio zmieniony 26 lip 2005, 23:04 przez Masakrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaca
User
Posty: 78
Rejestracja: 02 cze 2005, 23:38
Lokalizacja: Tychy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Jaca » 26 lip 2005, 11:16

dobra, to już któryś post, ale na razie jestem tu obcy i czas to zmienić :]

Jacek, 19 lat, Tychy

Trafiłem tu dopiero teraz (a właściwie kilka tyg temu), bo jakoś wcześniej nie czułem potrzeby kontaktu ze społecznością i wymiany doświadczeń w tak szerokim gronie. Samą stronę odwiedzam praktycznie od początku mojej fascynacji transem, a znalazłem ją przez google.

Moja przygoda z tą muzyką zaczęła się w dość banalny sposób - film mortal kombat i scena walki liu kanga z reptile'm. kawałek wpadł mi w ucho, ale potem jakoś uciekł mi z pamięci i przygoda zastygła.
Wszystko odnowiło się jakieś 2 lata temu, gdy kolega mojego kuzyna nagrał mi płytkę z mp3, na której wcisnął album trust in trance astrali. Strasznie mnie to przyciągnęło jako coś nowego, coś czego nigdy nie miałem okazji słyszec świadomie. Tak się zaczęło, najpierw kazaa i pościągałem wsio astrali, potem google i co nieco się dowiedziałem...
"ból przemija, chwała trwa wiecznie..."

Awatar użytkownika
Koras
Posty: 29
Rejestracja: 31 lip 2005, 03:03
Lokalizacja: Płock
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Koras » 31 lip 2005, 03:18

Heya
Jestem Szymon aka Koras ;) roczkow 21 sobie licze i mieszkam w płocku , przygode rozpoczalem od Juno reactor , Infected Mushroom i Talpy , obecnie zglebiam Halucinogen , na forum trafilem juz kiedys przypadkiem ale zarejestrowalem sie dopiero dzisiaj :) . Razem z moja dziewczyna (pewnie za niedlogo sie tu pojawi) ostatnio wkrecilismy sie w muze psy-goa-transowa , naturalna koleja rzeczy jest iz chcemy sie o niej jak najwiecej dowiedziec i poznac klimat jej towarzyszacy , narazie tyle pozdrawiam wszystkich :]
Obrazek

Mess with the best
die like the rest

Dywan
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2005, 15:13
Lokalizacja: Pszczyna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

re

Post autor: Dywan » 03 sie 2005, 15:32

Ok jestem nowy, chociaz forum przegladam juz dosc dlugo :) wiec sie wpisze tutaj...psytrance zaczalem sluchac dosc dawno temu, okolo 6-7 lat..na poczatku sluchalem minimalu, acid techno (plytka z techno party chris liberator mnie zmasakrowala)..sluchalem namietnie audycji radiowej "techno terror" a pozniej "techno party" w naszym lokalnym radiu w Pszczynie..audycje te prowadzil schlonex i pewnej pieknej niedzieli zaprezentowal psychedelic i goa trance i tak sie zakochalem :) sluchalem sobie na zwykym starym magnetofonie ktory lezal na lozku z podpietymi sluchawkami ah to byly czasy, odplywalem jak nigdy :) Ok koniec wspomnien...a moze ktos z okolic pamieta techno terror schlonexa i kawalki ktore zapodawal , do tej pory pamietam jak wysiadalem przy plytce koxboxa :) No dobra koniec wspomnien...imie Mateusz, wiek 22, miasto Pszczyna.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Namoamo
User
Posty: 84
Rejestracja: 05 wrz 2004, 14:33
Lokalizacja: wawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Namoamo » 03 sie 2005, 16:12

Widzę że Mateusze z natury lubią psytrance :D
Ja także mam na imię Mateusz :wink: lat 22

Jak to się zaczęło:
Podstawówka,czyli jakieś 6-7 lat temu,zawsze uwielbiałem techniczne dźwięki,kolekcjonowałem Mayday'e i Love Parade'y,marząc żeby kiedyś tam być.Właśnie w ósmej klasie wpadła mi w łapska płyta techno party "Psychedelic" chyba,Koxbox,Juno,i zakochałem się w kawałku Cwitche-Injection z tejże płyty. Później było liceum,dalej skupiałem się na komercji,dopóki w drugiej czy trzeciej klasie nie doszedł nowy kolega,który mnie zabrał na Techniawkę...:)

Jestem z Wawy,więc lataliśmy na wszystkie imprezy Hallabanaha, w międzyczasie też wpadałem na techno,czy minimalowe imprezki. Jednak to w transie jestem całkowicie zakochany, otaczam się nim w każdej wolnej chwili.
Po tej Moondalli, która była moim pierwszym festem,nabrałem ochotę na następne,za rok poza Moondallą,oczywiście,marzę o FM,a już wogóle szcytem byłby Boomfestival
I tak to wygląda
Pozdrawiam was wszystkich!

Awatar użytkownika
Chudzio
Elite User
Posty: 211
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:28
Lokalizacja: Świnoujście/Szczecin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Chudzio » 14 sie 2005, 13:21

heh u mnie to sie zaczelo tak:
Ogólnie fascynacja muzyką techno zaczela sie od technotronik i music instructor
A jeżeli chodzi o psytrance, miałem około 11lat i były imieniny babci. Wpadł kuzyn, który również słuchał techno i miał chyba z 5-6 płytek z technoparty co mu kumpel pożyczył. Przesłuchaliśmy wszystkie i powiedział, że moge sobie jedną pożyczyć. W ucho wpadła mi od razu płytka z napisem "Phantasm" jak się potem okazało był to 70minutowy secik psychedelic trance'u. To była jak miłość od pierwszego wejrzenia :p. A potem oczywiście cała gama piosenek została ściągnięta z audiogalaxy ;]

Awatar użytkownika
Neurotic
Posty: 20
Rejestracja: 30 lis 2004, 12:02
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Neurotic » 15 sie 2005, 21:02

Witam!
Jestem zarejestrowany na tym forum już trochę czasu, jednak jakoś nie mogłem się zdecydowac na napisanie czegokolwiek ;) Nie mogłem się "wkleic" do forum.
Właściwie to dziesiejszy mejl od admina informujący o kasowaniu kont nieudzielających się użytkowników spowodował, że wszedłem na forum i jakoś znalazłem ten topic ;)
Stwierdziłem, że opowiem swoją historię.

Mam na imię Krzysiek, mieszkam w Warszawie, mam prawie 19 lat.
U mnie z psychedeliczną muzyką było tak, że kiedyś, 8 lat temu słuchałem jakiegoś chłamu w stylu Blumchen, Spice Girls itp. Pewnego dnia kumpel przyniósł mi kasetę, którą sam nagrywał. Był tam niesamowity kawałek, który kumpel wziął od swojego kolegi (jak się później okazało Pleiadians "Maia"). Rzecz, która mnie zachwyciła, to niesamowita perkusja. No ale tak słuchałem tego i w końcu jakoś o tym zapomniałem. Wróciłem do tego shitu, który wcześniej słuchałem. Później przyszło zamiłowanie do Blank & Jones itp. Co jest istotne, nigdy nie lubiłem Manieczek (na całe szczęście!!!!). Moimi ulubionymi wykonawcami byli właśnie Blank & Jones oraz Mauro Picotto (z tej mocnej strony). Zresztą do dzisiaj niektóre utwory wyżej wymienionych lubię. W Sylwestra 2003 kumpel przyniósł nową płytę, równie genialną (później się okazało, że to Astral Projection "Amen"). Podobała mi się bardzo, jednak, nie wiedziec czemu wróciłem do starej muzyki. Na szczęście u kumpla zachowała się kaseta z "Maią". Na początku 2004 roku pożyczyłem ją od niego, żeby sobie przypomniec "stare dobre czasy". Kaseta przeleżała u niego 7 lat!. Nie skasował jej (toż to cud!). Gdy usłyszałem wspomnianą "Maię" stwierdziłem, że muszę się dowiedziec czegoś więcej o tym stylu. Spytałem kumpla, a on powiedział, że jak pożyczył kasetę od swojego kolegi, to było na niej napisane "Psychodelic Trance. Poprosiłem, żeby pożyczył od swojego kolegi jakieś inne płyty i koniecznie tą z "Maią". Gdy przyniósł je, był to niezły szok i zachwyt... Niestety, jak się okazało, jego kolega skasował tą z "Maią". Tym razem obeszliśmy się smakiem (jednak nie na długo). Później przyszedł Internet i wpisywanie w wyszukiwarkach i programach P2P "Psychodelic Trance". Aż w końcu trafiłem na stronę Planet Psychedelia, gdzie dowiedziałem się wielu rzeczy na temat tej muzyki, w międzyczasie sprawdziłem w słowniku języka angielskiego, że termin "Psychodelic" jest błędny i nie ma takiego, tylko "Psychedelic". Słuchałem też kilku radiostacji internetowych (między innymi ZIA Trance i Fohat). I tak się jakoś zaczęło... Pierwszym albumem, który ściągnąłem to Astral Projection "Trust in Trance". We wrześniu 2004 ściągnąłem Pleiadians "IFO". Genialne arcydzieło, które stało się moim ulubionym albumem. Zresztą do tej pory te kawałki sprawiają, że przechodzą mnie ciarki. Później zdecydowałem się pójśc na imprezę (wiązałem z tym wiele obaw, ponieważ wcześniej nie byłem w żadnym klubie/dyskotece, na szczęście trafiłem na dobrą imprezę z idealnym towarzystwem - Acid Test; 8.10.2004). I się jakoś dalej rozwinęło. Jednak wciąż nie znam wielu, zapewne genialnych projektów. Teraz mam na dysku 31 GB Psychedelii. Wszystko ściągnięte w przeciągu roku. Ale wkrótce zamierzam zacząc pracowac i kupowac oryginalne płyty ulubionych wykonawców.
A tak btw: W tej chwili w większości słucham właśnie Psychedelic Trance'u, Goa i Chill outu. W większości, ponieważ lubię też Drum'n Bass, Hard Techno, inne odmiany Trance'u, trochę klasyków elektroniki (głównie Jarre). Jednak odkąd pamiętam słuchałem właśnie muzyki generowanej elektronicznie. Bardzo dawno temu było to disco (pozostałości z lat '80), później przyszła pora na DISCO POLO (niestety... :/ ), jeszcze później różnego dance'u itp. w stylu Aqua.
Jak już pisałem, Manieczki nigdy mi się nie podobały, wydawały mi się jakieś takie bez polotu. Wolałem to, co miałem. Na szczęście....... Ciekawi mnie, czego bym słuchał, gdyby kumpel skasował swoją kasetę.....
I tak się przedstawia moja historia z muzyką (nie tylko) psychedeliczną.
The time has come to demand your freedom!

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 19 sie 2005, 00:10

urzekła mnie Twoja historia

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 19 sie 2005, 00:30

wujek jurgen: proponowalbym skonczyc z sarkastycznymi wypowiedziami i postami o dlugosci zdania. jezeli nic nie masz do powiedzenia to nie udawaj ze masz.
:?
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 19 sie 2005, 00:47

proponować to sobie możesz...
ja proponuję Ci ściagnąc mptrójkę z netu skoro nie przypadły Ci do gustu moje posty ( i tak wyjątkowo długie...)

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 19 sie 2005, 02:26

kodda, zachowujesz się czasem jak byś miał okres :lol:

ps: i nie rozumiem, czemu nie podoba Ci się sposób wyrażania Wujka Jurgena ...
Czyżby napisał coś nie tak ? :?
Ja tam widzę w jego postach od początku niesamowite poczucie humoru - niejednokrotnie nieosiągalne przez większość ludzi - a to też jest potrzebne na forum ... :wink:

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości