Piłkarskie konfetti

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Piłkarskie konfetti

Post autor: Pedro » 03 paź 2005, 08:22

Dobra, temat jest.

:)

Wszystkich kibiców i kiboli zapraszam do wspólnych dyskusji na obojętnie jaki temat związany z futbolem. Ja - nawiązując do wypowiedzi Styropiana z pewnego topicu - pragnę powiedzieć, że... dobrze się stało, że gks spadł do tej 4 ligi. Dlatego, że to był jedyny sposób na auto-oczyszczenie tego klubu z korupcji i kolesiostwa - kolesie chyba (bo nie wiem) nie przedłużyli kontraktów - czy tak Styropian? :) No - i z dziecięcą niewinnością mogą teraz piąć się w górę. Teraz awansują do 3 ligi, potem do 2. Nie jestem kibicem tego klubu, wiec moge obiektywnie stwierdzic, ze o 1 lige bedzie ciezko. :)

No ale jakie ja mam zmartwienia... że portero Victor Valdes za%^$&bał kolejną bramkę w lidze.

Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 03 paź 2005, 20:08

hmmm.... minęło 10 godzin i nikt nie odpowiedział :D

Muszę podgrzać atmosferę: z polskich klubów kibicuję Górnikowi Zabrze.

W zasadzie to tylko patrzę na wynik co kolejkę i to wszystko. Jaki tam ze mnie kibic polskiego klubu. Barcelona - to jest to. :)

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 03 paź 2005, 21:35

ja już nie kibicuje :)
kocham za to spotkania piłkarskie w moim pokoju, kiedy to przychodzi z 14 osób i wspólnie oglądamy reprezentacje...

ostatnio skończyło się na rzyganiu Trapera przez okno...
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 03 paź 2005, 21:46

dragon pisze: ostatnio skończyło się na rzyganiu Trapera przez okno...
Hehehehe true football spirit ;]

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:-)

Post autor: spinny » 04 paź 2005, 17:52

Dobra to ja sie postawie na wysokosci zadania: jak to prawdziwa gdynianka "kibicuje" : Arka GDynia ( Wladcy Polnocy :P :P ) Lechia Kraków i cos tam jeszcze do tego tójkąta nalezalo ale qrde nie pamietam !!! buehehehehe;-)
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 04 paź 2005, 19:14

Spinny co?

Lechia Kraków?

chyba Lech Poznań i Cracovia Kraków...

no i dobra :D

ja już nie kibicuje... ale pojęcie zostało... :D

Mike:
no raczej :) nie ma to jak napierdzielić się w własnym pokoju i blisko własnego łóźka z przyjaciółmi...
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 04 paź 2005, 21:47

@spinny: jest Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok :) tak jak dragon zauważył słusznie tamten Ci nie bardzo wyszedł :twisted: Bo Lechia to się za bardzo z Arka chyba nie kocha :twisted: tak jak my Wislaki z Cracovią i Arka :twisted:
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 04 paź 2005, 21:59

2 trójkąt to:
Śląsk- Wisełka - Lechia Gdańsk.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 04 paź 2005, 22:45

Sloug pisze:@spinny: jest Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok :) tak jak dragon zauważył słusznie tamten Ci nie bardzo wyszedł :twisted: Bo Lechia to się za bardzo z Arka chyba nie kocha :twisted: tak jak my Wislaki z Cracovią i Arka :twisted:
Panie kolego Sloug.....troszkę masz stare informacje :)
Bowiem po 20 latach zgody Jagielonia Białystok zakonczyła swą przygodę z Wisłą Kraków :!:
I tak cud ,że tyle przetrwała :)
A i jeszcze jedno.....Lechia Gdańsk z Jagielonią Białystok nigdy nie miała zgody :!:

Tak jak napisał Dragon :
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków - Lechia Gdańsk to jes taka główna triada kibicowska :)

Ale i tak najlepsza jest nasz Polsko - Czeska "sztama" czyli GKS KATOWICE - BANIK OSTRAVA
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 04 paź 2005, 23:14

ARKA GDYNIA!!! lol

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 04 paź 2005, 23:47

@Styropian: co do relacji Jagiellonia - Lechia to ja nie wiem, ale u nas nadal własnie te trio się wypisuje na murach :D A co do Śląska to faktycznie jest OK :D ...no ale mogę się mylić :) nie mam dresu i mam włosy na głowie :twisted:
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:-)

Post autor: spinny » 05 paź 2005, 07:57

nie wiem czy zauwazyliscie ale moje "kibicuje" bylo w cudzyslowiu tak wiec nie mam qrna zielonego pojecia kto z kim i kiedy i mam to w tylku;P
Ale przynajmniej temat rozruszalam ;)
:P :P hehehe
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:-)

Post autor: spinny » 05 paź 2005, 08:34

wiem tylko, ze Arka Gdynia 3ma sie z Pyrlandia czyli Ctacovia Krakow i z kims jeszcze - szczerze mam to w dupie :lol:
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Post autor: Ginn » 05 paź 2005, 09:17

arka lech krakowia

ale co z tego jak polska pilka jest paraolimpiada

jak mam ogladac to wole same jakies masakryczne szybkie zwinne akcje a nie jakis shit.. tak to wole sobie w fife pograc :P

to jest jak z koszykowka.. jak widze koszykowke polska.. a nba to buehehe
no ale fakt ze tam sa afroamerykanie.. a jak wiadomo maja duze... wyskoki hehehehe

Pedro
Elite User
Posty: 346
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pedro » 05 paź 2005, 09:34

Masz 100% racji Ginn.

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 05 paź 2005, 21:26

Ginn :D
hahahaha co mają duże?
:D

Spinny:
idź lepiej podaj obiad :) Pyrlandia to Poznań :) a nie Kraków.

Pyry to ziemniaki.
więc rób obiad i nie wtrącaj się jak faceci dyskutują o paraolimpiadzie :P
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 05 paź 2005, 22:19

Kodda jakbyś nadal nie wierzył we mnie ;)
To masz tu fotke :)
:arrow: http://dj.kowal.webpark.pl/GKS.jpg
hehehe :) GKS GKS GKS :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 06 paź 2005, 07:25

Gdańskie Wybrzeże aeja eja oooo !!!!!!!

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 06 paź 2005, 07:26

dragon pisze:Pyrlandia to Poznań
czyli kraina "podziemnych pomarańczy" :)

BeUeR
Posty: 27
Rejestracja: 05 wrz 2004, 01:56
Lokalizacja: Wawrzyszew
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: BeUeR » 06 paź 2005, 17:08

Legia Pogoń Zgłebie Olimpia Elbląg :twisted: :twisted: :twisted:

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości