[10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Psysutra » 21 kwie 2010, 00:34

Z różnych źródeł- Obama do tej pory nawet nie wpisał się do księgi kondolencyjnej w waszyngtońskiej Ambasadzie RP. A podczas pogrzebu zastano go podczas gry w golfa...

Nie wiem jaka jest wiarygodność tych informacji, ale jeżeli są prawdziwe to jak dla mnie powinniśmy zasadzić amerykanom kopa w dupę.

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Pixel » 21 kwie 2010, 00:42

taa, zacznij pisac na wszystkich forach w usa to beda mieli niezlego kopa w dupsko ;p
i co z tego ze gral w golfa, dla mnie mogl nawet melanzowac przez ten caly czas

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Psysutra » 21 kwie 2010, 01:08

To niech nie odpierala hipokryzji :?

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Astral » 21 kwie 2010, 01:28

Dokładnie. Skoro tego dnia "wszyscy bylismy polakami" jak to Obama powiedział to niech skurwysyn zamiast grac w golfa podzieli żal Polaków i połączy się z nami w bólu (nie piszę tu o sobie...:P).
Czajcie, albo sie wypowiada takie wielkie słowa dla sciemy i lizoddupstwa albo robi sie cos bo naprawde tak sie czuje. Dla mnie amerykański prezydent to smieć.

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Tribo oulus » 21 kwie 2010, 01:35

Astral pisze:Dla mnie amerykański prezydent to smieć.
I mówi to osoba, która w życiu nie zamieniła słowa z człowiekiem, a zna go z TVN 24 ... :roll:
No nic - ręce opadają .......

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Astral » 21 kwie 2010, 01:48

No cóż, nie miałem przyjemnosci porozmawiac z prezydentem USA, tak samo jak z zadnym innym, a mimo wszystko o wielu mam wyrobione zdanie, co w tym zlego ? Bazuje na tym co widze i slysze z gazet, telewizji, internetu, radia itd. Skąd mam wiedziec co jest prawda, a co nie ? :roll: Codziennie mamy mydlone oczy, tak to już jest...
Tak czy siak, ten "incydent" o którym mowa powyzej to jeden z wielu z niedalekiej przeszłości odnosnie Obamy, a wiec moja opinia na jego temat nie jest taka bezpodstawna.

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Tribo oulus » 21 kwie 2010, 01:56

Astral pisze:Skąd mam wiedziec co jest prawda, a co nie ?
No ale jednak wypowiadasz się mimo wszystko w sposób taki, jak byś jednak wiedział co jest prawdą.

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Astral » 21 kwie 2010, 02:07

Bo zakładam ze jest to prawda. Ale czy naprawdę ? ...
Tribo: idąc twoim tokiem rozumowania, jesli nie mamy 100% pewnosci ze cos jest prawda, nie mozna sie "ostro" wypowiadać ? W takim razie wszystko czego nie bylismy swiadkami, moze miec ten 0.001% szans ze jest ściemą.

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Masakrator » 21 kwie 2010, 08:58

marion pisze:Dla mnie był przede wszystkim ksenofobem i homofobem. Zdecydowanie za jego kadencji pogorszyły sie stosunki z sąsiadami zarówno na wschodzie jak i na zachodzie.
Chyba deczko przesadzasz.
Od kiedy to na wschodzie mięliśmy dobre stosunki z sąsiadami (Rosja)? Zachód to zachód, zawsze dupę nam wypina, a że Kaczyński tej dupy nie całował jak inni to i stosunki może się pogorszyły.
Miał wspaniałą wizję Europy.
marion pisze:Szydzisz, czy piszesz poważnie?
Ludzie z zachodu tak o nim mówią.
Za czasów Solidarności walczył z komunizmem.
marion pisze:Jeśli to jest wyznacznik, to powinni powiększyć katakumby na Wawelu. Takich w PL mamy bardzo wielu...
Tych prawdziwych chyba nie bardzo.
Ja nie widzę przeciwwskazań ku temu aby człowiek wykształcony, swoją postawą i pracą czyniący dla Polski i jej historii jak najlepiej nie mógł tam spocząć.
marion pisze: Palikot (jak i wielu wielu innych) też jest wykształcony, czy to również miejsce dla niego?
Nie popadaj w skrajność. Chyba przeholowałeś z przykładem. Ten człowiek miał ponoć areszt domowy w trakcie żałoby. To chyba o czymś świadczy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Psysutra » 21 kwie 2010, 10:29

Masakrator pisze: Za czasów Solidarności walczył z komunizmem
Jak wielu innych. Tylko szkoda, że o nich zapomniano- dano im 800 złotych emerytury/renty i WYPAD Z BARU.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Styropian » 21 kwie 2010, 11:42

Psysutra pisze:
Masakrator pisze: Za czasów Solidarności walczył z komunizmem
Jak wielu innych. Tylko szkoda, że o nich zapomniano- dano im 800 złotych emerytury/renty i WYPAD Z BARU.
W tamtych czasach byli też ludzie, którzy nie byli w solidarności i mają tyle samo (nie mówię o milicji,sb itp.). Tak więc sorry Psysutra, ale to jest argument z dupy. Chyba nie po to wstąpili do Solidarności i walczyli o wolną Polskę, by mieć lepsza emeryturę?
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: marion » 21 kwie 2010, 15:33

Masakrator pisze:
marion pisze:Dla mnie był przede wszystkim ksenofobem i homofobem. Zdecydowanie za jego kadencji pogorszyły sie stosunki z sąsiadami zarówno na wschodzie jak i na zachodzie.
Chyba deczko przesadzasz.
Przesadzam? Hmm raczej wypowiadam się w sposób bardzo powściągliwy. Nigdy nie popierałem prezydenta i jego PISowego zaplecza, a argumenty dlaczego tak jest, mógłbym tu mnożyć godzinami. Nie pamiętasz już takich gwiazd jak Pan Giertych, który wprowadził cudowne zmiany w edukacji? Który wraz z swoją świtą dumnie nazywającą się młodzieżą wszechpolską szerzyli nacjonalistyczne poglądy (http://www.wszechpolacy.pl/). Andrzej Lepper z trzema wyrokami piastujący stanowisko wicepremiera? Polityka księdza Rydzyka? Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro? Wildstein, który został prezesem TVP. Rafał Wiechecki czyli minister (nie pamiętam, ale coś tam z morzem) poczytaj sobie o tym człowieku. No i oczywiście pierwszy w Polsce pogromca najgroźniejszych przestępców czyli gejów i lesbijek pan Wierzejski
Wierzejski pisze:“Jeżeli dewianci zaczną demonstrować, to należy dolać im pałą. I nic mnie nie obchodzi, że mają przyjechać jacyś politycy z Niemiec. To nie są żadni poważni politycy, tylko geje. Jak dostaną parę pał, to drugi raz nie przyjadą. Gej to przecież z definicji tchórz.”
Skutecznie zniechęcili mnie do PISu i pisowych koalicji. Oczywiście można przyczepić się i powiedzieć, że prezydent był ponad podziałami partyjnymi i był prezydentem wszystkich, ale jest ktoś kto powie to i naprawdę będzie w to wierzył?

Oooo przypomniał mi się jeszcze jeden powód, dla którego nie przepadałem za Lechem K.
znalezione w necie pisze:Czerwcowy koncert legendarnej grupy Motorhead został odwołany, na wniosek Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz
Marszałka Sejmu Marka Jurka. W uzasadnieniu czytamy,
że grupa propaguje szkodliwe dla młodzieży przesłania w tekstach piosenek.
Marek Jurek - "Muzyka, którą gra ten zespół jest szkodliwa dla polskiej młodzieży, muzycy nawołują do zażywania narkotyków i uprawiania seksu na koncertach.
Będziemy odwoływać każdy koncert zespołów grających heavy metal." Innym uzasadnieniem odwołania imprezy okazał się szkodliwy dla zdrowia poziom hałasu w klubach. Krzysztof Bosak ( prezes Młodzieży Wszechpolskiej - przyp. red ) - "Musimy dbać o zdrowie naszych młodych rodaków, a muzyka heavy metalowa przyczynia się do pogorszenia słuchu. Zrobimy wszystko aby niedopuścić do
organizowania takich imprez". Powstające Centrum Dobrych Mediów będzie stać na straży bezpieczeństwa młodych ludzi, ale czy nie wpłynie to na kulturę polską?"
Masakrator pisze:Ludzie z zachodu tak o nim mówią.
Poważnie?
Ci sami, co jak napisałeś "wypinali na nas dupę"?
Poza tym samo określenie 'ludzie zachodu' brzmi z lekka śmiesznie... :wink:
Masakrator pisze:Nie popadaj w skrajność.
Otóż to! Pięknie to napisałeś! Nie popadajmy w skrajności! Nie szukajmy na siłę kolejnych/nowych bohaterów, historia dała nam ich już naprawdę wystarczająco. Nie róbmy z człowieka herosa, tylko dlatego, że zginął w wypadku.
Masakrator pisze:Chyba przeholowałeś z przykładem. Ten człowiek miał ponoć areszt domowy w trakcie żałoby. To chyba o czymś świadczy.
O czym?
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Psysutra » 21 kwie 2010, 19:14

Styropian pisze:
Psysutra pisze:
Masakrator pisze: Za czasów Solidarności walczył z komunizmem
Jak wielu innych. Tylko szkoda, że o nich zapomniano- dano im 800 złotych emerytury/renty i WYPAD Z BARU.
W tamtych czasach byli też ludzie, którzy nie byli w solidarności i mają tyle samo (nie mówię o milicji,sb itp.). Tak więc sorry Psysutra, ale to jest argument z dupy. Chyba nie po to wstąpili do Solidarności i walczyli o wolną Polskę, by mieć lepsza emeryturę?
Jest bardzo z dupy. To świadczy o tym, jaka jest wdzięczność państwa wobec ludzi którzy w tej Solidarności działali. A obecnego funkcjonowania Solidarności nie skomentuję, bo od górnika i nie tylko się już swojego nasłuchałem.


Obrazek

Awatar użytkownika
Masakrator
Derek Oldman
Posty: 882
Rejestracja: 01 kwie 2005, 18:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Masakrator » 22 kwie 2010, 07:26

marion pisze:Nie popadajmy w skrajności! Nie szukajmy na siłę kolejnych/nowych bohaterów, historia dała nam ich już naprawdę wystarczająco. Nie róbmy z człowieka herosa, tylko dlatego, że zginął w wypadku.
Bohaterów nigdy dość. Ja osobiście z Kaczyńskiego bohatera nie robię, ani go jakoś strasznie nie chwale bo swoje wady miał, oczywiście. Ja tylko doceniam jego wkład w Polskę. A ilu ludzi, to tyle na temat zmarłego i jego pochówku będzie opinii. Kłócić się o polityce nie ma co bo czy rządzący dobrzy czy źli to zawsze nam oczy mydlić będą.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Pixel » 22 kwie 2010, 16:49

Mnie osobiście rozpier*&ą komentarze ludzi na różnych stronkach, że Lechu zginął jak patriota :mrgreen: No to jest już w ogóle żenua, kiedyś trzeba było zginąć podczas walki o Polskę na wojnie, teraz wystarczy mieć wypadek 8)

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: war » 22 kwie 2010, 20:29

^ coby nie było zginął pełniąc funkcję państwową, ale szczerze mówiąc mnie rozwala publiczna medialna nekrofilia, gdzie nie spojrzysz ofiary katastrofy...
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: marion » 25 kwie 2010, 21:43

Obrazek

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Astral » 25 kwie 2010, 23:38

Hahaha to jeszcze nic. Z babcią rozmawiałem dziś i ona uważa, że Putin sie zgadał z PO/Tuskiem i razem zorganioawali zamach na Kaczyńskiego.
Rece opadaja...:D Co za moher :lol:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: bubblegum » 26 kwie 2010, 09:51

Tylko takich ludzi jest więcej ;/
Moi sąsiedzi tak uważają, ostatnio też jeden klient był u nas w firmie, młody, chyba kształcony i mówi to samo - że to na pewno nie był wypadek, tylko sprawka Rosjan.

No masakra.

I jeszcze to:

http://www.tvn24.pl/-1,1653656,0,1,o-ry ... omosc.html

+ Trwam + Nasz dziennik + (jeśli) Jarosław na Prezydenta + elektorat Radia M = 3 Wojna Światowa :roll:

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [10.04.2010] Ostatni Lot T-154

Post autor: Astral » 27 kwie 2010, 01:45

Bez kitu, aż gęsia skórka wyskakuje na samą myśl "co z tą Polską" będzie. Jak Jarek bedzie prezydentem to bedzie istny armagedon. PIS bedzie robił na złość i na przekór PO, niezaleznie co tamci beda chcieli zrobic. Jak dzieci w piaskownicy, tyle ze zamiast bachorów bedziemy miec sfrustrowanego prezydenta, któremu kolega (PO) rozwala budowle z piachu :|
http://www.pardon.pl/artykul/11393/rydz ... aczynskich
O ja pierdole... :shock:
Strach sie bac takich ludzi po prostu. Nie ma nic straszniejszego od takich psychopatów :!:

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości