Mistrzostwa Świata RPA 2010

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 27 maja 2010, 15:57

Już za chwileczkę , już za momencik...Mundial 8) Okres w którym nawet Ci, którym piłka nożna dynda i wisi siadają przed telewizorami :) Przed nami miesiąc zmagań piłkarzy na najwyższym poziomie. Jacy są Wasi faworyci? Komu kibicujecie, a kogo nienawidzicie? Na jakie spotkania najbardziej się napalacie ? 8)

MISTRZOSTWA ŚWIATA w PIŁCE NOŻNEJ RPA 2010

Grupa A
RPA
Meksyk
Urugwaj
Francja

Grupa B
Argentyna
Nigeria
Korea Południowa
Grecja

Grupa C
Anglia
USA
Algieria
Słowenia

Grupa D
Niemcy
Australia
Serbia
Ghana

Grupa E
Holandia
Dania
Japonia
Kamerun

Grupa F
Włochy
Paragwaj
Nowa Zelandia
Słowacja

Grupa G

Brazylia
Korea Północna
Wybrzeże Kości Słoniowej
Portugalia

Grupa H

Hiszpania
Szwajcaria
Honduras
Chile


Mam nadzieję, że mistrzostwo Świata zdobędzie drużyna Hiszpanii, która jak dla mnie gra obecnie najładniejszy i najskuteczniejszy futbol. Mam nadzieję, że z formą trafią Holendrzy, Anglicy pod wodzą F.Capello także powinni być silni. Jestem ciekaw jak wypadnie Argentyna, która ma genialnych piłkarzy, ale niestety pajacowatego trenera (D.Maradona). Mistrzostwa nie życzę Włochom (którym kibicowałem w poprzednim finale - tylko finale) oraz Francuzom, których na Mundialu być nie powinno. Liczę także na jakieś niespodzianki w postaci drużyn Meksyku, USA, Kamerunu oraz naszych południowych sąsiadów Słowaków. Brazylia? Niemcy? Chyba nie tym razem :) Najlepszy piłkarz? Oby któryś z Hiszpanów...choć oni są bardziej drużyną niż zlepkiem indywidualności. Messi, Rooney? Życzę im tego z całego serca (temu drugiemu bardziej 8) ), oby nie żelowy Ronaldo.

Mundial już za 15 dni!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: marion » 27 maja 2010, 16:04

Z europejskich Holandia
Ze świata Brazylia (wiem mało oryginalne, ale od dziecka jakoś mam sentyment)

Lubie też Kamerun, Nigerię, Wybrzeże Kości Słoniowej, Hiszpanię i Portugalię... Nie chciałbym aby wygrali Niemcy.
Obrazek

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: damon » 27 maja 2010, 16:58

Standardowo Brazylia 8)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Psysutra » 27 maja 2010, 17:40

A gdzie jest Polska :?:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 27 maja 2010, 18:12

^^Psysutra Won z tego tematu!
Prowokować też trzeba umieć! Chcesz sobie odpocząć od forum na czas mistrzostw? Możemy Ci to ułatwić.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 27 maja 2010, 18:21

Ja mam nadzieję, że będą to mistrzostwa egzotyczne nie tylko z uwagi na lokalizację. Nie da się ukryć, że do grup trafiły dość niecodzienne ekipy - Słowacja, Honduras, Korea Północna etc. Ja tradycyjnie kibicuje fajfoklokom z Wysp,a także Portugalii (poza Krysią Analdo), ale mam nadzieję, że wymienione wcześniej cudaki też coś pokażą.
Polski na mistrzostwach nie ma - w obecnej sytuacji możemy co najwyżej wziąć udział w mistrzostwach w okazywaniu narodowego żalu po stracie. I oby nie był to pierwszy Mundial zaatakowany przez Al-kaidę.
Rzekłem
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Psysutra » 27 maja 2010, 19:48

Styro, wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać :lol: Już będę grzeczny :wink:
war pisze:Ja mam nadzieję, że będą to mistrzostwa egzotyczne nie tylko z uwagi na lokalizację. Nie da się ukryć, że do grup trafiły dość niecodzienne ekipy - Słowacja, Honduras, Korea Północna etc. Ja tradycyjnie kibicuje fajfoklokom z Wysp,a także Portugalii (poza Krysią Analdo), ale mam nadzieję, że wymienione wcześniej cudaki też coś pokażą.
Akurat obecność Słowacji na mistrzostwach mnie osobiście nie dziwi, dobrze kopią gałę. Ale Honduras i Korea Północna jak najbardziej.
Polski na mistrzostwach nie ma - w obecnej sytuacji możemy co najwyżej wziąć udział w mistrzostwach w okazywaniu narodowego żalu po stracie. I oby nie był to pierwszy Mundial zaatakowany przez Al-kaidę.
Rzekłem
Zapewne organizatorzy z RPA też biorą takowe sprawy pod uwagę, że może być to ładny cel do ataku, jednak wychodzę z założenia że środki bezpieczeństwa na czas mistrzostw w newralgicznych punktach zostaną potrojone.

Co do poszczególnych grup- wystarczył rzut okiem by wytypować w co poniektórych pewniaki, które przejdą dalej. Nie sądzę bym miał komfort czasowy na oglądanie chociaż połowy meczów, ale jak będzie okazja to chętnie popatrzę- może nam ktoś niepozorny pokaże pazur.

Najbardziej interesującymi meczami grupowymi będą zapewne- Brazylia z Portugalią, Włochy ze Słowacją (zapewne będzie więcej takich ciekawych spotkań ale nic mi więcej obecnie do głowy nie przychodzi).

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 27 maja 2010, 19:59

Moim zdaniem najciekawiej będzie w grupach E i G, szczególnie w G - 3 mocne drużyny i jedna totalna enigma. Korea Płn może coś wykręcić niespodziewanego, to w końcu piłka (i Krycha będzie płakać), a do tego klasyk w każdej kolejce grupy. Teoretycznie - może dojść do meczu USA - Korea Płn?? śledzi tam ktoś mechanizmy po wyjściu z grupy??
Ostatnio zmieniony 11 cze 2010, 14:18 przez war, łącznie zmieniany 1 raz.
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Tribo oulus » 28 maja 2010, 01:34

Rozpędzona Hiszpania
Głodna Argentyna
Sfrustrowana Anglia
Pyszna Brazylia
Pretensjonalne Włochy
Zagubiona Francja
Niespełniona Holandia
Mechaniczne Niemcy

Do kogo pojedzie puchar ?- oto jest pytanie .
Moim zdaniem zwycięsca jest wśród powyższych ekip.
A ściślej typując ktoś z dwójki Hiszpania , Argentyna . Chociaż o Holandii też myślę.
Zapowiada się gorący Mundial.

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 28 maja 2010, 15:30

faworyci: Brazylia, Hiszpania, być może Argentyna
antyfaworyci: Niemcy, Włochy, Francja (nie zasłużyła, by tam grać)

właściwie p. nożną oglądam tylko na poziomie pucharów europejskich lub mundialu właśnie
już zapowiedziałem rodzinie, że od połowy czerwca okupuję tv :wink: :lol:

btw. to będzie mundial niespodzianek i niewiadomych, ze względu na sporą ilość wykluczonych, z powodu kontuzji zawodników (niektórych kluczowych dla kadry)
np. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-201 ... omosc.html

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Jatab » 09 cze 2010, 16:22

Psysutra pisze:A gdzie jest Polska :?:
Wczoraj Hiszpanie dali jednoznaczną odpowiedź, czemu Polaków nie ma na mundialu :wink:
http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Polac ... caid=1a510

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Psysutra » 09 cze 2010, 16:36

Spoko, odegramy się w szczypiorniaku bądź siatkówce :D

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 09 cze 2010, 16:49

Jatab pisze: Wczoraj Hiszpanie dali jednoznaczną odpowiedź, czemu Polaków nie ma na mundialu :wink:
http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Polac ... caid=1a510
aż przykro sie oglądało jak nam poakowali szmate za szmatą... szmaty w sensie biernej postawy naszej obrony, anie byle jakich bramek, Nędza przez N
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 11 cze 2010, 12:46

To już dzisiaj!!! Lada Chwila!!!

Dzisiejsze mecze:

RPA - MEKSYK

Mam nadzieję, że te pieprzone trąbki nie przeszkodzą Meksykanom w odniesieniu zwycięstwa! RPA jest słabe i może pożegnać się z turniejem w już po serii grupowej. No chyba, że jako gospodarz turnieju ma już umówione jakieś karniaki z niczego ;)

URUGWAJ - FRANCJA

Francji na tych mistrzostwach być nie powinno. Tak więc mam nadzieję, że Urugwajczycy dadzą z siebie wszystko i pokażą "żabojadom" ;) gdzie raki zimują. Liczę, że duet snajperów Luis Suarez (Ajax Amsterdam) i Diego Forlan (Atletico Madryt) poprowadzi Urugwaj do wygranej!!!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 11 cze 2010, 14:17

racja styro mam nadzieje ze senor Forlan et spółka pokarzą tym Francuskim ciotom co to znaczy radosna, szalona piła -> chyba że "Fryzjer" henry znowu wrzuci im piłe do bramki
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Kodda » 11 cze 2010, 16:47

faworyci: argentyna, hiszpania, holandia... do brazylii sie zrazilem jak prezegrali 3:0 z francja w 1998 roku a tak trzymalem wtedy kciuki.. zniszczyli moje marzenia :lol: ...
bron boze niemcy... nie wazne jak pokojowy bym nie byl szwabom dalbym co najwyzej 3cie miejsce w grupie..

holandia.. ostatnie mistrzostwa europy.. niesamowity futbol.. fantastyczna technika, zgranie itd itd.. zatrzymala ich rosja.. az nie wierzylem.. sadzielm ze ztakim futbolem maja euro wygrane na bank... ale to futbol..

anglicy? odpadna w pol finale.. sami angole w pracy twierdza ze bedzie to polfinal i prawdopodobnie odpadna w karnych;) btw.. angielskie auta ulice i ludzie we flagachi wogole pilkarska goraczka.

nie wiem co sadzic o wloszech i brazylii.. nie wydaje mi sie zeby w tym roku wygrali mistrzostwa.. brazylii mam juz po wyzej uszu... faworyci kazdych mistrzostw ale teraz jakos o nich jakby ciszej...
a wlosi? wafankulo makaroni, tfu...;]

peace
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 12 cze 2010, 15:40

Styropian pisze:
RPA - MEKSYK

Mam nadzieję, że te pieprzone trąbki nie przeszkodzą Meksykanom w odniesieniu zwycięstwa! RPA jest słabe i może pożegnać się z turniejem w już po serii grupowej. No chyba, że jako gospodarz turnieju ma już umówione jakieś karniaki z niczego ;)
Skończyło się 1:1. RPA niczym nie zaskoczyło, może poza postawa bramkarza, który kilka bramek wybronił. Meksyk troszkę bez polotu, ale mam nadzieję, że w pozostałych meczach się postarają o więcej emocji.
Styropian pisze: URUGWAJ - FRANCJA

Francji na tych mistrzostwach być nie powinno. Tak więc mam nadzieję, że Urugwajczycy dadzą z siebie wszystko i pokażą "żabojadom" ;) gdzie raki zimują. Liczę, że duet snajperów Luis Suarez (Ajax Amsterdam) i Diego Forlan (Atletico Madryt) poprowadzi Urugwaj do wygranej!!!
0:0 - Tragiczny mecz, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Francja gra mega padakę.

A dziś już za nami:

KOREA PŁN - GRECJA
2:0 dla Koreańczyków, a przy odrobinie szczęścia mogło być więcej. Gracy grają brzydki futbol i przegrali zasłużenie. Korea do strzelenia drugiej bramki grała bardzo ofensywnie i szybko, co owocowało wieloma sytuacjami podbramkowymi!

Dziś jeszcze czekają nas:

ARGENTYNA - NIGERIA
Może być ciekawy mecz. Argentyna nie jest taka silna na jaką wygląda, za sprawą swego trenera, a Nigeria jak zwykle będzie chciała się pokazać tym bardziej, że póki co jeszcze z Argentyną nigdy nie wygrała, a na mistrzostwach zawsze przegrywała. Czy Messi pokaże swój geniusz w reprezentacji?

ANGLIA - USA
To może być jeszcze ciekawszy mecz :) Anglia chce powrócić na właściwe dla niej miejsce,a USA nie są chłopcami do bicia co pokazali m.in wygrywając z Hiszpanią! Zapowiada się kawał dobrego futbolu.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: war » 12 cze 2010, 19:27

Korea zagrała świetny mecz, powinno być wyżej, start do piły, przyspieszenie, ogólnie świetni motorycznie i dobrze podają. Z kolei Argentyna trochę zawiodła. 1:0 z taką se Nigerią po golu obrońcy po rożnym nie rzuca na kolana mimo wszystko, spodziewałem sie lepiej, szczególnie po Messionarzu. O 20 gra moj osobisty cichy faworyt;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Hardcore » 12 cze 2010, 22:50

Ja kibicuję Meksykowi, WKS i Holandii.

Jeśli chodzi o faworytów to myślę, że raczej Hiszpanie, którzy grają najpiękniejszą piłkę, jak Barca w zeszłym roku lub Argentyńczycy (Messi pokazał dziś, że bardzo mu zależy, a w dodatku potwierdził, że jest obecnie najlepszy).

Nie sądzę by wygrała Brazylia, ani tym bardziej Anglia... szczególnie po tym co dziś pokazali, a bramkarza to mają wspaniałego :D

Nie lubię drużyn Niemiec, Francji, Włoch i wymienionej Anglii.

Bardzo podobała mi się gra Koreańczyków z południa półwyspu.
Wkurwiają mnie te kibicowskie trąbki.

Typy na jutro:
Algieria - Słowenia: 2
Serbia - Ghana: X
Niemcy - Australia: 1
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Mistrzostwa Świata RPA 2010

Post autor: Styropian » 12 cze 2010, 23:15

Anglii gratulujemy kolejnego genialnego bramkarza :) Tak jak pisałem wcześniej USA to nie są panienki i pokazali, że gra potrafią. Siła rażenia Anglii dziś słaba, ale Tim Howard miał swój dzień :)

Argentyna z Nigerią przez kilka minut ciekawy mecz - Gonzalo Higuain musi mieć chyba 100 okazji by strzelić. Messi nieźle, ale nadal bez szału.

Jutro:

Algieria - Słowenia
Nie mam zielonego pojęcia co w tym meczu może się dziać. Niby rozum mówi Słowenia, ale kto wie czy Algieria czymś nie zaskoczy.

Serbia - Ghana
Może wreszcie jakaś afrykańska drużyna zdobędzie 3 pkt. Tylko, że dobra linia obronna Serbii może w tym przeszkodzić.

Niemcy - Australia
Kilka lepszych drużyn w I meczu nie pokazało na co je stać. Australia to też nie są chłopcy do bicia i myślę, że Niemcy mogą mieć problem.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości