Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Dyskusje na tematy niekoniecznie związane z transem :: Off topic discussions
Awatar użytkownika
Janusz
Respected User
Posty: 188
Rejestracja: 03 cze 2005, 11:38
Lokalizacja: Aberdeenshire / Goa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Janusz » 14 paź 2010, 02:36

Uwaga!!!
Będą karać DJ-ów za granie bez licencji? :evil:
http://www.sfora.biz/Wielki-nalot-na-po ... -ow-a25176

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 14 paź 2010, 10:39

Świetnie, Państwo policyjne dla patrycjatu i bandytów śmiejących się w twarz prawu.

Awatar użytkownika
☼ DigiTrip ☼
Elite User
Posty: 521
Rejestracja: 20 sie 2009, 00:09
Lokalizacja: bieda post-pruska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: ☼ DigiTrip ☼ » 14 paź 2010, 18:54

   ;P
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 20:18 przez ☼ DigiTrip ☼, łącznie zmieniany 1 raz.
misie niechce

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: marion » 15 paź 2010, 20:36

☼ DigiTrip ☼ pisze:BOŻE! to na pewno PIS macza w tym palce! to na pewno przez nich będą zamykać! to oni zgotowali nam państwo policyjne!
U mnie niestety PO również przegrało. Partia liberalna, którą się ogłaszali już dawno przestała mieć racje bytu. Niemniej jednak nadal wyprzedzają PIS w moim prywatnym rankingu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 25 paź 2010, 23:43

1,5 roku bez gry w siatkę (nie ma z kim, nie ma gdzie) :( coraz bardziej mi to doskwiera- może się ustawim na jaki meczyk siatkarski? :)

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: damon » 26 paź 2010, 00:04

marion pisze:
U mnie niestety PO również przegrało. Partia liberalna, którą się ogłaszali już dawno przestała mieć racje bytu. Niemniej jednak nadal wyprzedzają PIS w moim prywatnym rankingu.
Naiwny jestes/byles zenus :roll:

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: *JetMan* » 26 paź 2010, 00:18

a Ty na kogo glosowales/ujesz/owalbys w pl? :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: damon » 26 paź 2010, 09:19

Nie lubie polityki.

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: marion » 26 paź 2010, 15:10

damon pisze:Naiwny jestes/byles zenus :roll:
Rozwiniesz swoja jakże wątłą wypowiedź?
Nie piszę, że w coś wierzyłem, że miałem jakieś oczekiwania. Po prostu różnica, która kiedyś była widoczna zaczęła się zacierać..., tyle.

Gdzie tu naiwność? A może po prostu, jak to masz w zwyczaju nadinterpretujesz? Problem braku zrozumienia tekstu czytanego wśród Polaków jest bardzo powszechny w dzisiejszych czasach :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: spinny » 26 paź 2010, 17:54

W sumie to rzadko się udzielam ale SZEFOWA MNIE WKURWIA!!!!!!!!!
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 26 paź 2010, 18:04

Od czegoś szefowie być muszą ;) wiem bo sam czasami mam ochotę coś powiedzieć swojej przełożonej :wink:

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: spinny » 26 paź 2010, 18:11

Co nie znaczy, że ma mnie wkurwiać cały październik ;/ dobra z reszta już starczy tego udzielania się....
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: damon » 26 paź 2010, 22:58

marion pisze:
damon pisze:Naiwny jestes/byles zenus :roll:
Rozwiniesz swoja jakże wątłą wypowiedź?
Nie piszę, że w coś wierzyłem, że miałem jakieś oczekiwania. Po prostu różnica, która kiedyś była widoczna zaczęła się zacierać..., tyle.

Gdzie tu naiwność? A może po prostu, jak to masz w zwyczaju nadinterpretujesz? Problem braku zrozumienia tekstu czytanego wśród Polaków jest bardzo powszechny w dzisiejszych czasach :wink:
Piszesz, ze ta partia przegrala, wspominasz o swoim "prywatnyn rankingu". Nie brzmi to w moich oczach jak obiektywna ocena sceny politycznej. DO tego Twoje raczej anty PISowskie wczesniejsze wypowiedzi. Ale pewnie znowu nadinterpretuje (cokolwiek to znaczy) ...

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: damon » 26 paź 2010, 23:02

*JetMan* pisze:a Ty na kogo glosowales/ujesz/owalbys w pl? :)
Nie trzeba byc filozofem aby stwierdzic, ze tak naprawde nie ma roznicy miedzy opcjami politycznymi w sensie, ze efekt koncowy zazwyczaj jest taki sam ....

Nie glosuje/nie glosowalem i nie bede glosowac. O ile na szczeblu lokalnym mozna miec jakis wplyw, to na szczeblu krajowym musisz byc poteznym lobbysta, aby skorzystac z istniejacego w danym momencie ukladu politycznego.

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Jatab » 26 paź 2010, 23:20


Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 26 paź 2010, 23:24

I naprawdę chyba nie mamy powodów by narzekać na polską służbę zdrowia...

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: *JetMan* » 26 paź 2010, 23:27

Spinny: Tez ja pow*urwiaj, niech zobaczy jak to milo ;)

Damon: No, w koncu cos logicznego. Zgadzam sie. Tak jest oczywiscie, jak mogloby byc inaczej? Glosowanko jest karma dla ludu, w PL dopiero zaczynaja kumac, ze 'moga glosowac' i minie wiele lat, zanim zakumaja, ze g* to zmienia. ;)
Jak naiwnym trzeba byc, zeby co kilka lat w kolko podniecac sie tym samym schematem - rzadzaca partia rzadzi [PO nie tak znowu dawno], potem spada jej poparcie [obecny czas], opozycja rosnie w sile- tworza sie koalicje etc, opozycja odbiera wiekszosc glosow [wkrotce?] i staje sie 'partia rzadzaca' i tak w kolko... Wiadomo jak bylo, PO najpierw ponad 50% poparcia, teraz- coraz mniej. Nic sie nie zmienia, bo nie moze. Obejrzyjcie sobie jakies wiadomosci sprzed kilkunastu lat- ta sama bajka powtarzana w kolko, zmieniaja sie tylko nazwy partii, nawet mordy w wiekszosci pozostaja te same tylko na topie akurat jest kto inny ;) [ze zbioru wszystkich mord] :)

Prosta logika... :roll:
Moze w krajach typu UK wybor konserwatystow czy liberalow faktycznie cos zmienia- bo oni istotnie cos ROBIA dla ludzi...

A dlaczego cos robia? Musza, bo ludzie maja PIENIADZE.
A dlaczego je maja? Bo wiele, wiele lat temu w tym Krolestwie [UniKingdom] uznali, ze zasluguja na to, jako spoleczenstwo, zeby je miec i fajnie sobie zyc. Bo czemu kurcze nie?
No i juz. U nas wiekszosc uznaje troche inaczej. :)

Interesowanie sie polityka to jak uwazne sledzenie kopulacji zolwi.
Zeby tylko czegos nie przegapic, gdy trzeba bedzie wyjsc do WC! :D
Ostatnio zmieniony 27 paź 2010, 15:25 przez *JetMan*, łącznie zmieniany 1 raz.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: damon » 26 paź 2010, 23:47

Jetman: z reguly nie chce mi sie pisac dlugich wywodow bo jestem leniwy 8)

Re: inne kraje - zaryzykuje stwierdzenie, ze prawie wszedzie jest tak samo. US na przyklad: na zmiane rzadza Demokraci pozniej Republikanie, pozniej Demokraci a pozniej Republikanie itd. A Ron Paul z kilkuprocentowym poparciem gdzes na obrzezach jak u nas Korwin heh. Wszedzie ten sam mechanizm, kielbasa wyborcza, korupcja, skandale, afery, pasza dla mas, lobbying itd. itp.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: Psysutra » 27 paź 2010, 00:09

damon pisze:Jetman: z reguly nie chce mi sie pisac dlugich wywodow bo jestem leniwy 8)

Re: inne kraje - zaryzykuje stwierdzenie, ze prawie wszedzie jest tak samo. US na przyklad: na zmiane rzadza Demokraci pozniej Republikanie, pozniej Demokraci a pozniej Republikanie itd. A Ron Paul z kilkuprocentowym poparciem gdzes na obrzezach jak u nas Korwin heh. Wszedzie ten sam mechanizm, kielbasa wyborcza, korupcja, skandale, afery, pasza dla mas, lobbying itd. itp.
I tu leży pies pogrzebany. Każdy kraj ma swój własny burdelik, gdzie praktycznie chodzi o jedno, tylko etykietki inne :wink:

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Tylko i wyłącznie negatywne wibracje ;)

Post autor: *JetMan* » 27 paź 2010, 02:29

Damon: a myslisz, ze mnie sie chce? ale czasami trzeba. 8)

Re: inne kraje - zaryzykuje stwierdzenie, ze prawie wszedzie jest tak samo. US na przyklad: na zmiane rzadza Demokraci pozniej Republikanie, pozniej Demokraci a pozniej Republikanie itd. A Ron Paul z kilkuprocentowym poparciem gdzes na obrzezach jak u nas Korwin heh. Wszedzie ten sam mechanizm, kielbasa wyborcza, korupcja, skandale, afery, pasza dla mas, lobbying itd. itp.

wlasnie tak, dokladnie.
nic dodac nic ujac, najsmieszniejsze jest, ze ludzie sa tak glupi i albo tego nie widza, albo nie chca widziec.
pies chce kielbase a bedzie bardziej smakowala, gdy mu nia pomachasz przed pyskiem przez 5 minut. no i im machaja :)

to jak yin i yang albo dobro i zlo, "och nie dopuscmy aby wygrali demokraci!!" albo "no nie moga rzadzic republikanie"... itd.
tylko, ze to wszystko jedno i to samo.
w dodatku za nasze pieniadze hehehe.

world is a mad, mad place mate! :
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości