Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

aural planet1) Ower: Co jest Waszym źródłem inspiracji przy tworzeniu muzyki?

AP: Praktycznie trudno tu określić jakieś konkretne źródło inspiracji. Właściwie to może nim być wszystko... pogoda, miejsce, zasłyszany utwór w radio, ilość kawy w ekspresie.... no po prostu wszystko :)

2) Ower: Jaki jest Wasz ulubiony gatunek muzyki?

AP: Ten który sami staramy się tworzyć - czyli ogólnie rzecz biorąc muzyka elektroniczna.

3) Ower: Jakiej muzyki słuchacie na co dzień?

AP: To, ze uwielbiamy elektronikę nie znaczy wcale ze zamykamy się na pozostałe gatunki muzyczne... wręcz przeciwnie. Są takie momenty, ze człowiek nabiera ochoty posłuchać czegoś z muzyki poważnej, czasem chce się odreagować przy ciężkich riffach metalu lub hardcore'a, innym razem będzie to popowe brzmienie ;)))

4) Ower: Co robicie na co dzień, czym się zajmujecie?

AP: Adam pracuje, Radek powoli kończy studia, Jacek i Konrad są za to na pierwszym roku. W chwilach wolnych rozbijamy się po knajpach i klubach..

5) Ower: Czy szykujecie nowy materiał?

AP: Nowe kawałki wciąż powstają, mamy nadzieje... że w niedalekiej przyszłości... coś... wymodzimy nowego..

6) Ower: Gdybyście płynęli na bezludną wyspę, to jakie 3 rzeczy zabralibyście ze sobą?

Scorpic: Szczerze mówiąc to nie wiem... jest tyle rzeczy, które by mi się przydały w tamtym miejscu. Wziąłbym discmana z zapasem baterii i płyt, kratę piwa i moja lubawę :)

Raiden: Na pewno swoja wymarzoną muzę :) mnóstwo piwa, jedzenia :), prezerwatyw :) i komputer. :)

7) Ower: Nie możecie żyć bez...

Raiden: Kobiety, przyjaciół, imprez oraz muzyki.

Scorpik: Muzyki, piwa i kobiałki!

8) Ower: Jaki jest Wasz stosunek do narkotyków?

AP: Tu warto by rozróżnić o jakich narkotykach mówimy. Jeśli chodzi o marihuanę to nasz stosunek jest dokładnie taki sam jak do alkoholu. Nadużywanie zarówno jednego jak i drugiego doprowadzić może do opłakanych skutków. Twarde narkotyki to zmora naszego społeczeństwa... Przykre jest to, ze można je tak łatwo dostać a liczba zażywających ludzi wciąż rośnie. Patrząc jednak na kolejność pytań jakie nam zadajecie dostrzegamy tu pewien podtekst... Wam - dziennikarzom - kultura techno zawsze kojarzy się z narkotykami i ilekroć prowadzony jest wywiad pada to pytanie. Pragniemy wiec w tym miejscu oficjalnie stwierdzić, że aby tworzyć tudzież bawić się przy takiej muzyce w żadnym wypadku nie ma potrzeby zażywać środków odurzających. Techno (a w szczególności trance), jego specyficzny monotonny rytm, przestrzenne dziwne brzmienia, wplecione odgłosy natury albo inne kosmiczne dodatki, powodują ze muzyka sama z siebie wprowadza słuchacza w stan euforii, transu, tudzież podniecenia... czyli wywołuje stany podobne do tego jakie występują po wzięciu narkotyków. Głupotą jest dodatkowo się odurzać...!

9) Ower: Wasze 5 Top Trackow:

Raiden:

Etnica - Trip Tonite
Prana - Alien Pets
Cosmosis - Sanyacid
Blue Planet Corporation - Cyclothymic
Atmos - Cable Enable
Electric Universe - Spiral Galaxy

Scorpik: Za wiele tych kawałków jest....

Ower: Ok, dzięki za wywiad i czekamy na porcję nowej muzy...

Ower