Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

dark life records1) Ower: Witam. Może zaczniemy wywiad od dość prostego pytania: Dlaczego Dark Life Records?

Dark Life: W sumie ciężko powiedzieć, zaczęło się od tego że chcieliśmy założyć wytwórnie promującą darkside'ową stronę transu, ma to związek z naszymi doświadczeniami, z tą muzyką - uważam że "dark" jest niejako "korzenną" odmianą transu, najbardziej po goa rozbudowaną aranżacyjnie, przenoszącą najwięcej emocji i po prostu najciekawszą... Ma to tez związek z szeroko rozumianym polskim klimatem...

2) Ower: Dlatego trafiło w polskich artystów...

Dark Life: Niezupełnie, jeśli chodzi o wspomniany darkside uważam że ogólnie cała wschodnia Europa na czele z Rosją jest w tym dobra, po prostu to czuje...w Polsce jak jest każdy wie, a my właśnie poprzez promocję Polaków w tym w czym są dobrzy chcemy żeby zostali w końcu zauważeni, żeby cos ruszyć... dość duży wpływ na to kto znajdzie się na krążku (z zagranicy) miała jedna z naszych ostatnich imprez.

3) Ower: Trzymając się tego tematu - na płycie znajdują się dwa numery artystów zza wschodniej granicy, czy w późniejszym czasie planujecie wydawać również muzykę zagranicznych artystów czy jednak jesteście nastawieni na polskie prądy muzyczne?

Dark Life: Będziemy się starać działać na dwa fronty i wydawać wszystkich tych którzy na to zasługują...

4) Ower: Jakimi kanałami będzie dystrybuowana płyta?

Dark Life: Na dzień dzisiejszy w Polsce będą to SPV Poland, My - poprzez stronę internetowa oraz Wasz serwis - Psytrance.pl. Jeżeli chodzi o zagranicę to : Psyshop, Cosmophilia, Saikosounds i być może także Beatspace, Tranceshop i parę innych... rozmowy wciąż trwają.

5) Ower: Wracając do Polski... jak sądzisz zostanie odebrana płyta przez polskich fanów, oraz przez szeroko rozumianą scenę transową?

Dark Life: Myślę że wywoła mieszane uczucia ...

6) Ower: Dlaczego? Wiele osób w Polsce wyraźnie preferuje właśnie taki front muzyczny...

Dark Life: Osobiście mam nadzieję że będzie dobrze, choć z tego co słyszałem to wiele osób patrzy nam na ręce i oczekuje tej płyty z dużym zaciekawieniem... jednakże w zalewie fullonu ciężko będzie się jej 'przebić'... czas pokaże...

7) Ower: Osobiście szczerze wierzę w sukces wydawnictwa, bądź co bądź to Polska produkcja, a idąc za przysłowiem "Dobre bo Polskie" nie może być inaczej.

Dark Life: (śmiech) Mamy nadzieje że płyta przypadnie do gustu, staramy się aby tak było.

8) Ower: Dziękuje za wywiad i życzę powodzenia.

Dark Life: Dzięki.

Ower