Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu Zodiac Mushrooms


Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie pojedyncze wejściówki na imprezę: Zodiac Mushrooms (Art Cafe Restauracja & Club & Caffe, Rybnik, 14.04). Zwyciężyli: Karolina Czech i Weronika Anna. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Zodiac Muhrooms

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was 2 pojedyncze wejściówki na imprezę: Zodiac Mushrooms (Art Cafe Restauracja & Club & Caffe, Rybnik, 14.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzców. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Pure Infinity

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy: Pure Psychedelic vol. 13 (Szczeciński Loft Kultury, Szczecin, 06.04) i Psycho Infinity (Kamea Club Cafe, Lublin, 07.04). Zwyciężyli: Alicja Prajzendanc, Zuzanna Maślanka i Aleksandra Śnieżek. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Pure Infinity

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na imprezę Pure Psychedelic vol. 13 (Szczeciński Loft Kultury, Szczecin, 06.04) oraz darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psycho Infinity (Kamea Club Cafe, Lublin, 07.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprez, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzców. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wesołych Świąt

Życzymy wszystkim spokojnych, zdrowych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze.

komentuj »

Wyniki konkursu Psychodeliczna Bajka

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Psychodeliczna Bajka - Mantara Art Party (klub Metronom, Warszawa, 31.03). Zwyciężył Ejdrien Łobuziak. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Psychodeliczna Bajka

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psychodeliczna Bajka - Mantara Art Party (klub Metronom, Warszawa, 31.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Powrót do TranSówki

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy: Powrót do Źródła vol. 20 (Tama, Poznań, 24.03) i TranSówka (Voodoo Club, Warszawa, 24.03). Zwyciężyły: Joasia Dante i Weronika Stypczyńska. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

starsze wiadomosci