Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Szczęśliwego Nowego Roku

Niebawem powitamy nowy rok 2021. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był znacznie lepszy od obecnego, który dał nam wszystkim mocno w kość. Bądźcie zdrowi i bezpieczni. Miejmy nadzieję, że prędzej niż później zapełnią się też na powrót imprezowe kalendarze.

komentuj »

Wesołych Świąt

Życzymy Wam wszystkim spokojnych, smakowitych i przede wszystkim zdrowych Świąt, a także byście znaleźli pod choinkami ciekawe prezenty, szczególnie te związane z wydawnictwami ze świata psychedelic. Mimo trudów związanych z 2020 mamy nadzieję, że nie zabraknie w Waszych rodzinach i gronie znajomych magii tego wyjątkowego okresu.

komentuj »

30 lat polskiej sceny techno

Solidne 856 stron, czyli 30tka polskiej sceny Techno, od dziś w sprzedaży. Książkę znajdziecie tutaj. Wśród autorów jest także nasz Styropian. więcej »

komentuj »

Sundial Aeon - Extasis w sprzedaży

Od dziś dostępny jest już najnowszy album Sundial Aeon zatytułowany "Extasis". Jak dodają jego twórcy, Radosław Kochman i Daniel Lulkowski: "The album was created at the turn of 2019 and 2020. However, most of the tracks were created during the spring attack of the Covid-19 pandemic. Then the album was realized until the end. Take care of yourself and others. Don't pirate someone else's work. Order original copies, download and listen from reliable sources."

komentuj »

Polska Scena Vol 1

Wieści od ekipy Be Psychedelic: Szykujemy coś. Zebraliśmy polskich artystów, których chcemy wydać na składance. Dorzuciliśmy też legendę - Etnica, którzy zrobili kawałek, który jest tylko dla nas i do posłuchania tylko na naszej płycie.
Składanka nazywa się „Polska Scena Vol 1” i prezentuje się tak: więcej »

komentuj »

Netsu - Homeship i Zrzutka.pl

Marcin Pawłowski, czyli Netsu, tworzy swój psychill i gra live w całej Polsce od 4 lat. Po dwóch EPkach ukaże się wreszcie jego debiutancki album zatytułowany "Homeship". Dzięki Waszemu wsparciu na Zrzutka.pl będzie mógł wydać ten album nie tylko w formie elektronicznej dostępnej przez internet, ale tez fizycznie, na tłoczonej płycie CD w postaci szykownego digipacku.

komentuj »

Sundial Aeon - Extasis

Zwyczajowo przekazujemy mikrofon Sundial Aeon, którzy donoszą te oto wieści: "Panie i Panowie, po roku przerwy wracamy z nowym albumem. Utwory zawarte na "Extasis" utrzymane są w konwencji ambient-trance/chill-out. Na zawartość albumu składa się dziesięć wyselekcjonowanych przez nas utworów, powstałych na przełomie 2019 i 2020 r. Chcielibyśmy zaznaczyć, że na prośbę wielu z was, w skład materiału zawartego na nowym albumie postanowiliśmy wrzucić trzy utwory z naszej cyfrowej EP'ki - "Hibernal Solstice", ponieważ często docierały do nas prośby o edycję płytową tego wydawnictwa. Życzymy przyjemnego odbioru przy eksploracji nowych, nieodkrytych, dźwiękowych kosmicznych panoram." Wraz z pojawianiem się kolejnych informacji o albumie będziemy Was informować na bieżąco.

komentuj »

Unknown Multiverse w sprzedaży

Światło dzienne ujrzała właśnie kompilacja zatytułowana "Unknown Multiverse" prosto z 1.2.Trip Records. Dostępna jest ona na wszystkich platformach (link). Całość skompilował Axell Astrid, a wśród 14 kawałków znajdziemy również twórczość rodaków. Są nimi Rita Raga i Main Ape. więcej »

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci