Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu CrackTrance

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę CrackTrance (Sopot, 14.07). Zwyciężył Szymon Dąbrowski. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs CrackTrance

Może konkursik? Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na leśną acidowo-transową imprezę CrackTrance (Sopot, 14.07). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Konkurs Ufo Bufo Vol 5

Już dziś piąta i ostatnia edycja konkursu w którym do wygrania będzie podwójna wejściówka na tegoroczny festiwal Ufo Bufo. Tym razem kto pierwszy ten lepszy. Jedno pytanie, jedna odpowiedź. Bądźcie na naszym profilu FB o godzinie 21:00.

komentuj »

Wyniki Konkursu Ufo Bufo Vol 4

Za nami czwarta edycja konkursu w którym do wygrania były podwójne wejściówki na tegoroczny festiwal Ufo Bufo, który w dniach 21-24.06.2018 odbędzie się na terenie Rekreační středisko Hadinka w Czechach. Zwyciężyła Daria Gibajło. Niebawem się z Tobą skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i nie załamujcie rąk - już w środę ostatnia edycja konkursu - tym razem kto pierwszy ten lepszy. Więcej informacji podamy we wtorek wieczorem.

komentuj »

Wyniki konkursu Synestezja

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Synestezja (Underground Pub, Tychy, 02.06). Zwyciężyła Kinga Ziembińska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Synestezja

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Synestezja (Underground Pub, Tychy, 02.06). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki Konkursu Ufo Bufo Vol 3

Za nami trzecia edycja konkursu w którym do wygrania były podwójne wejściówki na tegoroczny festiwal Ufo Bufo, który w dniach 21-24.06.2018 odbędzie się na terenie Rekreační středisko Hadinka w Czechach. Zwyciężyła Weronika Anna. Niebawem się z Tobą skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i nie załamujcie rąk - już w piątek rozpocznie się 4 edycja konkursu.

komentuj »

Konkurs Ufo Bufo Vol 3

Dokładnie za miesiąc rozpocznie się tegoroczna edycja Ufo Bufo Festival. Jak już wiecie, na naszym profilu FB, możecie wygrać wejściówki na tą imprezę. Do końca miesiąca rozdamy jeszcze 3 podwójne bilety.

Tym razem, aby stanąć przed szansą wygrania wejściówki wystarczy, że polubisz i udostępnisz na swojej tablicy FB nasz wpis, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pojechać na Ufo Bufo Festival. Spośród wszystkich osób, które wykonają powyższe zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w środę 23 maja o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci