Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Ufo Bufo Vol 2

Pora na drugą odsłonę z pięciu konkursów w którym do wygrania są podwójne wejściówki na tegoroczny Ufo Bufo Festival, który odbywa się u naszych południowych sąsiadów.

Tym razem, aby stanąć przed szansa wygrania wejściówki należy odpowiedzieć na jedno pytanie. więcej »

komentuj »

Wyniki konkursu walentynkowego

Za nami kolejny urodzinowy konkurs, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na sobotnią imprezę Darkelicious III darrk psy party (klub Zet Pe Te, Kraków). Zwyciężyła Monika Joanna Górrka, z którą niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Walentynkowy

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się na Amorze 3. Nie zapominamy o Was także w Walentynki i uruchamiamy kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Darkelicious III darrk psy party (klub Zet Pe Te, Kraków), która odbędzie się już w sobotę 17 lutego. Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Amora 3

Za nami pierwszy z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na sobotnią imprezę Amora 3 - Psychedelic Trance Party (klub Protokultura, Gdańsk). Zwyciężyła Justyna Ptak, z którą niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Amora 3

Mamy luty, szykuj buty... Oczywiście buty na psytransowe harce na imprezie Amora 3 - Psychedelic Trance Party. W ramach pierwszego z naszych jubileuszowych konkursów mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na wyżej wymienioną imprezę, która odbędzie się już w sobotę 10 lutego w gdańskim klubie Protokultura. Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz w komentarzu osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na Amorę 3. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

17 LAT SERWISU!

Panie i Panowie, wraz z dniem dzisiejszym stuknęło nam całe 17 lat istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. Jak widać niebawem nasz serwis będzie już pełnoletni. ;) Z tej okazji chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za jeszcze jeden wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych lat działalności, tak byśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice. Oczywiście spodziewajcie się kilku obowiązkowych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami (darmowe wejściówki na nadchodzące imprezy; pierwszy z konkursów startuje już niebawem). Tymczasem zapraszamy wszystkich do wychylenia urodzinowego toastu - na zdrowie! :)

komentuj »

Konkurs Ufo Bufo vol. 1

Tak jak wspominaliśmy pod koniec zeszłego roku, nasz serwis nawiązał współpracę z organizatorami Ufo Bufo Festival, który organizowany jest za naszą południową granicą. Owocem tej współpracy jest m.in seria konkursów, w której do wygrania będą podwójne wejściówki na tegoroczną edycję Ufo Bufo Festival. Dziś pierwsze rozdanie. Aby wygrać podwójną wejściówkę, wystarczy polubić i udostępnić u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z imprezą. Spośród wszystkich osób, które spełnią oba warunki, wylosujemy zwycięzcę. Macie czas do 30 stycznia 2018 godzina 23:59. Dane zwycięzcy opublikujemy 31 stycznia 2018 w godzinach wieczornych.

komentuj »

Szczęśliwego Nowego Roku

Już wkrótce wszyscy powitamy nowy rok 2018. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był pełen pozytywnych ludzi i rzeczy, sukcesów, wyzwań, inspiracji oraz smakowitości. Ponadto, niech będzie pełen wspaniałych wydawnictw muzycznych od lubianych przez nas artystów i wytwórni, a spis imprez był pełen godnych psy-wydarzeń. Na zakończenie życzymy wszystkim wspaniałych imprez sylwestrowych! Do zobaczenia w 2018!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci