Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Serotonina

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Serotonina: Save Goadupa w/Scorb, Halfred & Guests (Progresja, Warszawa, 13.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w niedzielę 07.04 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Psyched Powrót

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były darmowa podwójna wejściówka na imprezę Psyched3 (Pijana Czapla, Olsztyn, 06.04) oraz dwie darmowe podwójne wejściówki na imprezę Powrót do Źródła vol. 22 (Tama, Poznań, 06.04). Zwyciężyli: Kinga Bojarska (Psyched3), Marta Mańska (Powrót do Źródła vol. 22) i Jakub Zielewicz (Powrót do Źródła vol. 22). Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Psyched Powrót

Dziś podwójny konkurs i nie jest to Prima Aprilis! Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psyched3 (Pijana Czapla, Olsztyn, 06.04) oraz dwie darmowe podwójne wejściówki na imprezę Powrót do Źródła vol. 22 (Tama, Poznań, 06.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (WAŻNE: dodajcie w swoim poście, na którą z dwóch imprez chcecie iść!). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w środę 03.04 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Modern Shamanism

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Modern Shamanism vol.8 (Szpitalna 1, Kraków, 05.04). Zwyciężył Felix Polon. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już za chwilę!

komentuj »

Konkurs Modern Shamanism

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Modern Shamanism vol.8 (Szpitalna 1, Kraków, 05.04). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w poniedziałek 01.04 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Pre-Party

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Dzikuska Pre-Party (Protokultura, Gdańsk, 30.03). Zwyciężył Nikodem Simionkowski. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Pre-Party

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Dzikuska Pre-Party (Protokultura, Gdańsk, 30.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 29.03 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Psycho Infinity

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Psycho Infinity (Niekasyno, Lublin, 30.03). Zwyciężyła Magdalena Mazur. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już za chwilę!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci