Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Modern Shamanism vol. 6

Kolejny konkurs? Proszę bardzo. Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na imprezę Modern Shamanism vol. 6, która odbędzie się 27.05 w Szpitalnej 1 w Krakowie. Aby wygrać wejściówkę na to wydarzenie wystarczy, że polubisz i udostępnisz widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy u siebie na wallu. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców, którzy zgarną po wejściówce. Zakończenie konkursu w środę o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

komentuj »

Konkurs Vulcanosis

Bohaterem naszego kolejnego konkursu jest wydany niedawno album "Sundial Aeon - Vulcanosis". Mamy dla Was dwa egzemplarze w.w. płyty oraz jeden egzemplarz poprzedniego albumu "Symbiosis". Aby wygrać własną płytę wystarczy, że polubisz i udostępnisz ten post u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę (lub osoby), z którą chciałbyś/chciałabyś posłuchać albumu. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy trójkę zwycięzców, który zgarną po płycie. Zakończenie konkursu 27.04. o godz. 15:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

komentuj »

Wesołych Świąt

Życzymy wszystkim naszym czytelnikom spokojnych, zdrowych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze.

komentuj »

Wyniki konkursu Party Part 2

Dziś zakończył się kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym nagrodami były darmowe wejściówki na imprezy transowe w marcu. Łącznie rozdaliśmy kilkanaście wejściówek. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości. Przekazaliśmy organizatorom info. Prosimy zwycięzców o pokazanie dowodu na bramce imprezy i/lub przekazanie wejściówki od nas na messengerze. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do brania udziału w kolejnych konkursach - te już wkrótce.

komentuj »

Konkurs Party Part 2

W marcu jak w garncu... My w naszym garncu zamieszaliśmy i uwarzyliśmy dla Was w ramach kolejnego z naszych jubileuszowych konkursów darmowe wejściówki na marcowe imprezy. Aby wygrać darmowy wstęp na jedną z imprez (ich pulę podajemy niżej) wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprez. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy zwycięzców. więcej »

komentuj »

Wyniki konkurs walentynkowego

Dziś zakończył się kolejny z naszych urodzinowych konkursów, tym razem w konwencji walentynkowej. Wygrać można było podwójną wejściówkę na imprezę Serotonina dla siebie i wybranej osoby towarzyszącej. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości. Przekazaliśmy organizatorom info. Prosimy zwycięzców o pokazanie dowodu na bramce imprezy i/lub przekazanie wejściówki od nas na messengerze. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do brania udziału w kolejnych konkursach - te już wkrótce.

komentuj »

Konkurs Walentynkowy

"Bo jesteś Ty..." Nasz kolejny urodzinowy konkurs odpalamy w Walentynki. Z tego tytułu mamy dla Was podwójną wejściówkę na imprezę Serotonina: Goadupa Festival Teaser Party, (22 kwietnia, klub Progresja, Warszawa). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem Serotoniny u siebie na wallu, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę, z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę, który zgarnie zaproszenie dla siebie i wybranej osoby. Zakończenie konkursu 16.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Sample Sundial Aeon - Vulcanosis

W oczekiwaniu na najnowszy album grupy Sundial Aeon pt. "Vulcanosis" na Beatspace możecie zapoznać się z tracklistą i samplami wszystkich utworów, które znajdą się na płycie. Poza głównym krążkiem czeka nas również bonus w postaci EPki z remixami utworów Sundial Aeon, które popełnili Zero Cult, Chronos, Suduaya, E-Mantra oraz Psysutra. Całość ukaże się już w marcu.

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci