Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Szczęśliwego Nowego Roku

Już wkrótce wszyscy powitamy nowy rok 2019. Życzymy Wam wszystkim, drodzy czytelnicy, forumowicze, imprezowicze i fani psychodelii, aby nadchodzący rok był pełen pozytywnych ludzi i rzeczy, sukcesów, wyzwań, inspiracji oraz smakowitości. Ponadto, niech będzie pełen wspaniałych wydawnictw muzycznych od lubianych przez nas artystów i wytwórni, a spis imprez był pełen godnych psy-wydarzeń. Na zakończenie życzymy wszystkim wspaniałych imprez sylwestrowych! Do zobaczenia w 2019!

komentuj »

Wesołych Świąt

W tym szczególnym okresie roku życzymy wszystkim naszym czytelnikom spokojnych, smakowitych i zdrowych świąt w gronie najbliższych oraz mnóstwa wspaniałych prezentów (szczególnie tych związanych z wydawnictwami ze świata psychedelic)!

komentuj »

Wyniku konkursu Amora

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Amora 4 - Psychedelic Trance Party (klub Protokultura, Gdańsk, 09.02). Zwyciężyła Agata Biernacka. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Amora

Startuje nasz kolejny konkurs. Mamy dla Was kolejną darmową podwójną wejściówkę na imprezę Amora 4 - Psychedelic Trance Party (klub Protokultura, Gdańsk, 09.02). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 21.12. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Alicja w Krainie Dziwów 3

Za nami kolejny konkursów, tym razem do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Alicja w Krainie Dziwów 3 (Słodownia - Browar Obywatelski, Tychy, 15.12). Zwyciężyła Natalia Ostapowicz. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Wyniki konkursu ReLoad

Za nami nasz mikołajkowy konkurs, w którym do wygrania była płyta "Sundial Aeon - Metabasis & Apotheosis - Re:Load". Zwyciężył Dariusz Gruszecki. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Alicja w Krainie Dziwów

Mamy dla Was kolejną konkurs. Tym razem do wygrania jest podwójną wejściówka na imprezę Alicja w Krainie Dziwów 3 (Słodownia - Browar Obywatelski, Tychy, 15.12). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w czwartek 13.12. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Konkurs ReLoad

Bohaterem naszego mikołajkowego konkursu jest wydany niedawno album "Sundial Aeon - Metabasis & Apotheosis - Re:Load". Mamy dla Was jeden egzemplarz w.w. płyty. Aby wygrać płytę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpage'u post, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę (lub osoby), z którą (którymi) chciałbyś/chciałabyś posłuchać albumu. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w poniedziałek (10.12) o godz. 21:00. Tego samego dnia wylosujemy zwycięzców. Powodzenia!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci