Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Polska Scena Vol 1

Wieści od ekipy Be Psychedelic: Szykujemy coś. Zebraliśmy polskich artystów, których chcemy wydać na składance. Dorzuciliśmy też legendę - Etnica, którzy zrobili kawałek, który jest tylko dla nas i do posłuchania tylko na naszej płycie.
Składanka nazywa się „Polska Scena Vol 1” i prezentuje się tak: więcej »

komentuj »

Netsu - Homeship i Zrzutka.pl

Marcin Pawłowski, czyli Netsu, tworzy swój psychill i gra live w całej Polsce od 4 lat. Po dwóch EPkach ukaże się wreszcie jego debiutancki album zatytułowany "Homeship". Dzięki Waszemu wsparciu na Zrzutka.pl będzie mógł wydać ten album nie tylko w formie elektronicznej dostępnej przez internet, ale tez fizycznie, na tłoczonej płycie CD w postaci szykownego digipacku.

komentuj »

Sundial Aeon - Extasis

Zwyczajowo przekazujemy mikrofon Sundial Aeon, którzy donoszą te oto wieści: "Panie i Panowie, po roku przerwy wracamy z nowym albumem. Utwory zawarte na "Extasis" utrzymane są w konwencji ambient-trance/chill-out. Na zawartość albumu składa się dziesięć wyselekcjonowanych przez nas utworów, powstałych na przełomie 2019 i 2020 r. Chcielibyśmy zaznaczyć, że na prośbę wielu z was, w skład materiału zawartego na nowym albumie postanowiliśmy wrzucić trzy utwory z naszej cyfrowej EP'ki - "Hibernal Solstice", ponieważ często docierały do nas prośby o edycję płytową tego wydawnictwa. Życzymy przyjemnego odbioru przy eksploracji nowych, nieodkrytych, dźwiękowych kosmicznych panoram." Wraz z pojawianiem się kolejnych informacji o albumie będziemy Was informować na bieżąco.

komentuj »

Unknown Multiverse w sprzedaży

Światło dzienne ujrzała właśnie kompilacja zatytułowana "Unknown Multiverse" prosto z 1.2.Trip Records. Dostępna jest ona na wszystkich platformach (link). Całość skompilował Axell Astrid, a wśród 14 kawałków znajdziemy również twórczość rodaków. Są nimi Rita Raga i Main Ape. więcej »

komentuj »

JaraLuca - Jumanji

Szczególne czasy, w których ostatnio przyszło nam żyć, na szczęście obfitują wciąz w dobrą muzykę. Nie inaczej jest w przypadku Łukasza Zająca a.k.a. JaraLuca, który właśnie wypuścił pod skrzydłami 1.2.Trip Records digi-singiel zatytułowany "Jumanji". Tytułowy kawałek to JaraLuca w bardziej stonowaniej jeśli chodzi o BPM wersji, co wcale nie znaczy, że jest mniej energetycznie. To porcja mięsistego transu o staroszkolnym zabarwieniu i pompującym feelingu. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z materiałem tutaj.

komentuj »

Wesołych Świąt

W tych osobliwych czasach życzymy wszystkim spokojnych i smakowitych Świąt Wielkanocnych w miłej, chilloutowej atmosferze. Dużo ciepła, spokoju, odpoczynku i przede wszystkim zdrowia!

komentuj »

Wejściówki na Illuminacja 7

Dziś mamy dla Was kolejną zabawę, w której do zdobycia są dwie pojedyncze wejściówki na Illuminacja 7 (20.03, Bunkier, Gdańsk). Zabawa trwa do czwartku 12 marca do 20:00. Aby stanąć przed szansą otrzymania wejściówki na tę imprezę wystarczy, że w komentarzu napiszecie jakich artystów i dlaczego chcielibyście zobaczyć w akcji na przyszłych odsłonach Illuminacji. Wejściówki powędrują do osób z najciekawszymi komentarzami.

komentuj »

Wejściówki na SajkoNora - finał

Niedawno ruszyła nasza zabawa z wejściówkami na SajkoNora: Psy Side Of The Moon (07.03, Pod Księżycem, Kraków). Niestety nie obrodziło komentarzami, za to trafił się jeden konkretny, a należy on do Jana (sprawdź prv wiadomość), który tym samym zgarnia obie wejściówki. Baw się dobrze razem z osobą towarzyszącą. Do kolejnej zabawy zapraszamy już wkrótce.

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci