Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu Uroczysko

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na Uroczysko 2019 (Pastewnik, 8-11.08). Zwyciężyli Adrian Brzozowski i Piotr Przybysz. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Uroczysko

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na Uroczysko 2019 (Pastewnik, 8-11.08). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w poniedziałek 8.07 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Sangha

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na Sangha Festival 2019 (Moszczona Pańska, 02-04.08). Zwyciężyli Bart Cwaniacki i Adrian Płaszczak. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Sangha

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na Sangha Festival 2019 (Moszczona Pańska, 02-04.08). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w poniedziałek 24.06 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Organic

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na Organic Festival 2019 (Ośrodek Biała, Sulejów, 10-14.07). Zwyciężyły Katarzyna Plebanek i Anita Cuper. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Organic

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na Organic Festival 2019 (Ośrodek Biała, Sulejów, 10-14.07). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w czwartek 20.06 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Noc Kupały

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Noc Kupały Open Air (Stawy U "Nowaka", Mielec, 15.06). Zwyciężył Mariusz Urban. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Noc Kupały

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Noc Kupały Open Air (Stawy U "Nowaka", Mielec, 15.06). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 31.05 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci