Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Konkurs Party Part 2

W marcu jak w garncu... My w naszym garncu zamieszaliśmy i uwarzyliśmy dla Was w ramach kolejnego z naszych jubileuszowych konkursów darmowe wejściówki na marcowe imprezy. Aby wygrać darmowy wstęp na jedną z imprez (ich pulę podajemy niżej) wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprez. Spośród wszystkich osób, które wykonają oba zadania, wylosujemy zwycięzców. więcej »

komentuj »

Wyniki konkurs walentynkowego

Dziś zakończył się kolejny z naszych urodzinowych konkursów, tym razem w konwencji walentynkowej. Wygrać można było podwójną wejściówkę na imprezę Serotonina dla siebie i wybranej osoby towarzyszącej. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości. Przekazaliśmy organizatorom info. Prosimy zwycięzców o pokazanie dowodu na bramce imprezy i/lub przekazanie wejściówki od nas na messengerze. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do brania udziału w kolejnych konkursach - te już wkrótce.

komentuj »

Konkurs Walentynkowy

"Bo jesteś Ty..." Nasz kolejny urodzinowy konkurs odpalamy w Walentynki. Z tego tytułu mamy dla Was podwójną wejściówkę na imprezę Serotonina: Goadupa Festival Teaser Party, (22 kwietnia, klub Progresja, Warszawa). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz widniejący na naszym fanpage'u post z flyerem Serotoniny u siebie na wallu, a także otagujesz w komentarzu tego posta osobę, z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę, który zgarnie zaproszenie dla siebie i wybranej osoby. Zakończenie konkursu 16.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Sample Sundial Aeon - Vulcanosis

W oczekiwaniu na najnowszy album grupy Sundial Aeon pt. "Vulcanosis" na Beatspace możecie zapoznać się z tracklistą i samplami wszystkich utworów, które znajdą się na płycie. Poza głównym krążkiem czeka nas również bonus w postaci EPki z remixami utworów Sundial Aeon, które popełnili Zero Cult, Chronos, Suduaya, E-Mantra oraz Psysutra. Całość ukaże się już w marcu.

komentuj »

Wyniki konkursu Party Part 1

Dziś zakończył się kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym nagrodami były darmowe wejściówki na imprezy transowe w lutym. Łącznie rozdaliśmy kilkanaście wejściówek. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości. Przekazaliśmy organizatorom info. Prosimy zwycięzców o pokazanie dowodu na bramce imprezy i/lub przekazanie wejściówki od nas na messengerze. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do brania udziału w kolejnych konkursach - te już wkrótce.

komentuj »

Wyniki konkursu 604 Syndroms

Za nami pierwszy z naszych urodzinowych konkursów, w którym nagrodami była nie lada gratka dla fanów psy-brzmień, a mianowicie dwupłytowa kompilacja "604 Syndroms" prosto od Mamomam Records. Egzemplarze kompilacji wygrywają: Karolina Czech, Michał Zieliński i Jakub Puchatek. Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o sprawdzenie prv wiadomości na FB. Nagrody zostaną przesłane pocztą. Jednocześnie zapraszamy do trwającego konkursu z darmowymi wejściówkami na imprezy w lutym, jak i przyszłe konkursy. Te już niebawem.

komentuj »

Konkurs Party Part 1

Idzie luty, podkuj buty... Oczywiście buty na psytransowe harce, bowiem w ramach kolejnego z naszych jubileuszowych konkursów mamy dla Was darmowe wejściówki na transowe imprezy odbywające się w lutym. Aby wygrać darmowy wstęp na jedną z imprez (ich pulę podajemy niżej) wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z flyerami imprez, a także polubisz nasz nowy fanpage FB Psytrance.pl Gallery. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzców. więcej »

komentuj »

Konkurs 604 Syndroms

Zgodnie z zapowiedzią odpalamy pierwszy z naszych urodzinowych konkursów. Do wygrania 3 egzemplarze świeżutkiej kompilacji "604 Syndroms" (Mamomam Records). Wystarczy, że polubisz i udostepnisz u siebie widniejący na naszym fanpage'u post z okładką kompilacji, a także polubisz fanpage FB Mamomam Records. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy 3 osoby, które otrzymają dostaną kompilację plus link do wersji digital na Bandcampie do ściągnięcia w najlepszej jakości. Zakończenie konkursu 06.02. o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci