Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Wyniki konkursu Organic

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były dwie darmowe podwójne wejściówki na Organic Festival 2019 (Ośrodek Biała, Sulejów, 10-14.07). Zwyciężyły Katarzyna Plebanek i Anita Cuper. Niebawem się z nimi skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Organic

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was dwie darmowe podwójne wejściówki na Organic Festival 2019 (Ośrodek Biała, Sulejów, 10-14.07). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy dwójkę zwycięzców. Zakończenie konkursu w czwartek 20.06 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Noc Kupały

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Noc Kupały Open Air (Stawy U "Nowaka", Mielec, 15.06). Zwyciężył Mariusz Urban. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Noc Kupały

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Noc Kupały Open Air (Stawy U "Nowaka", Mielec, 15.06). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w piątek 31.05 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Deeperrr

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Deeperrr on the boat! (Barka, Kraków, 08.06). Zwyciężyła Karolina Łyżwa. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

Konkurs Deeperrr

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Deeperrr on the boat! (Barka, Kraków, 08.06). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w czwartek 23.05 o godz. 19:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Konkurs Psysesja

Zapraszamy wszystkich do kolejnego z naszych urodzinowych konkursów. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psysesja : Sajkonalia (DSO Projekt, Katowice, 25.05). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu widniejący na naszym fanpejdżu post z flyerem imprezy, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w sobotę 18.05 o godz. 15:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

komentuj »

Wyniki konkursu Universal Love

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania była darmowa podwójna wejściówka na imprezę Egodrop: Universal Love w/ Atriohm - A Save Goadupa Party (Forum Wydarzeń, Kraków, 18.05). Zwyciężyła Karolina Grabska. Niebawem się z nią skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego, który już wkrótce!

komentuj »

nowsze wiadomosci | starsze wiadomosci