Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

20 LAT SERWISU!

Drodzy Fani, dziś stuknęło nam całe 20 (słownie: DWADZIEŚCIA!) lat istnienia serwisu w cyberprzestrzeni. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, drodzy internauci, czytelnicy, melomani, organizatorzy, artyści, muzycy i fani psy-klimatów, za kolejny wspólny rok, a także życzyć sobie kolejnych lat działalności, abyśmy w przyszłości mogli świętować kolejne rocznice.

Już w środę spodziewajcie się audycji w radiu Apteka z udziałem naszej całej redakcji. Dzięki uprzejmości Stefana, głównodowodzącego radia, stare dziady Mike, Styropian i Templar powspominają i uraczą Was swoimi muzycznymi perełkami.

Ponadto będzie zabawa z niedawno wydaną kompilacją "Be Psychedelic - Polska Scena Vol 1", w której będzie można otrzymać swoją kopię tej płyty.

Korzystając z okazji chcielibyśmy także zapowiedzieć smakowity kąsek od siebie... W 2011 roku wydaliśmy z okazji 10-lecia istnienia serwisu kompilację "Panta Deus", w 2016 ukazał się jej sequel z okazji 15-lecia... Jak się domyślacie w tym roku chcemy wydać "Panta Deus III", czyli zwieńczenie całej trylogii na nasze 20-lecie. Stay tuned!

Tymczasem zapraszamy wszystkich do wychylenia urodzinowego toastu - na zdrowie! :)

« NEWS