Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

circular - equidistant


circular_-_equidistant
Triple Drop Productions, 2015


1. Sube
2. Inhale Deeply
3. Constructive (feat. Bolon Ben, Issa)
4. Shampoo

Krótka, ale jakże konstruktywna EP prosto od Circular. Autorem jest Meksykanin Demian Lara, a nie norweskie duo wydające min. dla Ultimae Records. Najwyraźniej nie ma już zbyt wielu wolnych nazw dla psy-projektów.

W tym wypadku jak się kto nazywa nie ma większego znaczenia gdyż sama muzyka to odprężający relaks z najwyższej półki. Orientalny "Sube" przypomina klasyczną wizytę w japońskim salonie masażu - etnicznie, ślicznie i magicznie. ;) Mój ulubiony utwór to "Inhale Deeply", który jako żywo przypomina mi spontaniczny transowy styl gry na gitarze Estas Tonne (jeśli nie znacie, poszukajcie na sieci). Wraz z trzecim kawałkiem (który zremiksowany znalazł się również na " Beatroots - Mood Movement") kierujemy się w inny wymiar Euniki, nakierowany na kontynent afrykański. Cudowne gitarowe serenady powracają do nas w "Szampon" (hehe), no i co tu więcej pisać - dusza słuchacza jest czysta, a uszy puszyste i miękkie. Czy jakoś tak.

Bardzo polecam tę króciutką i niezwykle sympatyczną produkcję, która zdecydowanie ociepli każdy wieczór podczas leniwych, zimowych weekendów.

Ocena: 8/10

JetMan